Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Підтримка кінематографії без квотування телепродукту може призвести до співпраці виключно з росіянами - Ткаченко

Київ. 5 лютого. УНІАН. Генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко переконаний, що закон про кінематографію без закону про квотування телепродукту, може призвести до того, що використання державних коштів буде іти на фінансування спільних проектів виключно з росіянами.

Про це він заявив сьогодні під час круглого столу в УНІАН на тему: «Майбутнє російського продукту на українському телеринку».

«Якщо ми говоримо про закон про кінематографію, який підтримує кіно, то застосування цього закону без закону про квоти може призвести до того, що використання українських державних коштів буде іти на фінансування спільних проектів виключно з росіянами… Це буде нова маніпуляція і використання співпраці лише з росіянами», - заявив він.

Ткаченко також зазначив, що не виступає проти співпраці з провідними російськими продюсерами. «Я вважаю, що вони не відповідальні за політику, яку веде Кремль, але нормальне квотування та перехід до того, щоб ми дивились не лише в один бік, на мій погляд, саме зараз на часі», - наголосив він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку