Гостями програми будуть відомі українці: громадсько-політичні діячі, артисти, журналісти та бізнесмени.

Київ. 13 травня. УНІАН. Народний депутат Верховної Ради України VII-VIII скликань Олег Осуховський презентував авторську програму «З Олегом Осуховським на чистоту».

Презентація відбулася на прес-конференції в УНІАН.

Народний депутат VII-VIII скликань Осуховський презентував авторську програму (відео)

«Гостями моєї програми є відомі українці: громадсько-політичні діячі, а також артисти, журналісти, бізнесмени. Також будемо запрошувати міжнародних гостей», - розповів він і закликав глядачів висловлювати свої пропозиції, кого саме вони б хотіли бачити наступними гостями програми.

За словами екс-нардепа, він давно планував започаткувати таку програму. «Я за останні 5-7 років мав на центральних каналах, і не лише на центральних, десь більше 1,5 тисячі різних ефірів, відповідно, є величезний досвід. Є багато друзів, зв’язків. І хотілося б саме з ними спілкуватися на чистоту», - пояснив Осуховський.

Він розповів, що гостем попереднього випуску програми був народний артист України Петро Мага, а гостем одного з наступних випусків буде екс-перший заступник генерального прокурора України Микола Голомша.

«Таких людей хотілося б розкрити, щоб українці та Україна знали своїх героїв», - зауважив автор програми.

Також він планує запрошувати на ефіри українських військовослужбовців, представників ІТ-сфери, спортсменів тощо. Зокрема, президента Української асоціації футболу Андрія Павелка та першого віце-президента УАФ Назара Холодницького.

Осуховський зазначив, що програма виходить на телеканалі ITV Media Group по суботах о 21:00 та на його YouTube-каналі.

Він також розповів, що в майбутньому має плани займатися і документалістикою: знімати історичні документальні хроніки та фільми.