Керівництво мережі хімчисток "Ун Моменто" заявило про спробу рейдерського захоплення приміщення по вул.Тарасівській,21

Київ. 22 травня. УНІАН. Керівництво мережі однієї відомих київських хімчисток заявило про спробу рейдерського захоплення приміщення компанії на вулиці Тарасівській, 21, суддею Київського апеляційного господарського суду.

Про це на прес-конференції в УНІАН заявила генеральний директор мережі хімчисток “Ун моменто” Світлана Юлдашева.

“У червні 2013 року суддя Ріпіна, яка є одночасно головою ОСББ, подала позовну заяву до адміністративного суду про визнання недійсної приватизації приміщення, яке належить хімчистці з 2007 року”, - повідомила Юлдашева.

За її словами, у процесі приватизації в 2007 році іноземний інвестор підприємства сплатив кілька мільйонів гривень до бюджету. До приватизації дане приміщення перебувало ще з 1996 року у розпорядженні хімчистки на правах оренди.

Крім того, Юлдашева відзначила, що хімчистку звинувачують у порушення екологічних норм. При цьому компанія пройшла не одну перевірку компетентними органами, і жодна перевірка не виявила будь-яких порушень.

“Незважаючи на те, що суд тоді виніс ухвалу на користь хімчистки, зараз суддя подала касаційну позовну заяву до Вищого адміністративного суду, де працює її чоловік, і у мене є дуже великі сумніви, що буде винесене справедливе рішення”, - сказала Юлдашева.

За словами директора хімчистки, суддя, уклавши договір з охоронною компанією, заборонила в'їзд клієнтам на територію хімчистки, а 13 квітня особисто відключила воду в приміщенні, при цьому водопостачання досі не відновлене.

Присутній на конференції керуючий партнер української юридичної групи “Оптіма” Роман Петрученко, який представляє інтереси хімчистки, відзначає цілий ряд порушень під час організації і діяльності ОСББ.

“Ознайомившись з документами, ми зрозуміли, що тут тотальна корупція і порушення на порушенні усіх норм чинного законодавства”, - сказав Петрученко.

Він уточнив, що йдеться про невідповідність підписів під час реєстрації ОСББ, де були прізвища людей, які не мають прав власності у будинку або взагалі померлих.

Петрученко повідомив також, що по одних і тих самих рішеннях ОСББ виставляє різні рахунки за користування прибудинкової території, які у різні місяці становлять від 2 тис. грн до 50 тис. грн на місяць.

За словами представника балансоутримувача частини приміщень у будинку Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Віктора Туркоти, діяльність ОСББ обмежує і їх права.

“Даний будинок близько 20 років перебував на балансі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв і був споруджений для обслуговування дипломатичного корпусу. На даний момент там проживають посли і консули європейських країн, яким незаконно обмежують доступ до деяких приміщень, де знаходяться їх речі”, - сказав Туркота.

Він повідомив, що у зв'язку з цим неодноразово викликалися представники правоохоронних органів, було відкрито кримінальне провадження, але незабаром воно було закрите.

На захист своїх прав колектив хімчистки має намір у п'ятницю, 23 травня  провести акцію протесту під будівлею Вищого адміністративного суду України, на яку, за словами директора компанії, збере близько 200 співробітників і представників громадськості.

Довідка УНІАН. Мережа хімчисток “Ун моменто” була заснована у 1996 році, відділення мережі представлені в усіх містах-міліонерах. У різних відділеннях компанії працює близько 400 осіб.

Фото новини з прес-конференції: http://photo.unian.net/ukr/themes/48439