У розслідуванні самогубства двох дітей у селищі Олександропіль Дніпропетровської області обласна влада не приймає ніякої участі, показуючи, тим самим, байдужість до проблем дітей - найбільш соціально незахищеної категорії населення.

Про це на прес-конференції в ІА «Время» заявил Микола Кожушко, голова дитячої громадської організації «Допоможемо дітям».

«Я хотів би виставити Обласній державній адміністрації «червону картку» за бездіяльність у справі про самогубство двох дітей у селищі Олександропіль Солонянського району. На резонансний випадок, повішення двох дітей, поки немає практично ніякої реакції влади. Це демонструє наскільки мало чиновників турбують проблеми дітей у Дніпропетровській області. Сьогодні «червону картку» обласній владі показую я - завтра її можуть показати всі люди на масових мітингах громадських організацій Дніпропетровщини», - заявив Кожушко.

Нагадаємо, в квітні поточного року в селищі Олександропіль Дніпропетровської області покінчили з собою два учня місцевої школи. Обставини і причини двох самогубств з'ясовує прокуратура.

ІА Время

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram