Київ. 18 січня. УНІАН. Міжнародна поліцейська корпорація громадської безпеки (МПКГБ) презентувала програму захисту професійної діяльності журналістів.

Програму цієї громадської організації було презентовано сьогодні в УНІАН головою наглядової ради МПКГБ Костянтином ТОРОПОМ.

Він зазначив, що метою програми є захист журналістів і підтримка зв’язків із представниками влади та місцевого самоврядування.

У свою чергу директор Департаменту міжнародних відносин МПКГБ Олексій ПЕТРОВ зазначив, що Україна в рамках діяльності МПКГБ розширює співробітництво з міжнародними організаціями в галузі громадської безпеки.

«Від штаб-квартири Інтерполу отримано листа, який дає нам можливість організації співробітництва з українським бюро Інтерполу. Програма співробітництва буде розроблена найближчим часом для того, щоб успішно виконувати завдання з міжнародної безпеки. В результаті міжнародна безпека отримує велику армію наших висококваліфікованих співробітників та спеціалістів», - сказав О.ПЕТРОВ.

Крім того, перший заступник комісара МПКГБ у Миколаївській області Сергій ТОЛПЄЄВ повідомив, що у цьому регіоні акцентом роботи організації є захист інтелектуальної власності та профілактика правопорушень у цій області. Проведено моніторинг безпеки дорожнього руху в місті Миколаєві. Визначено найбільш небезпечні ділянки доріг, місця, що вимагають установки додаткових світлофорів, уточнення розмітки і дорожніх знаків. За результатами моніторингу підготовлено лист на адресу начальника обласного управління ДАІ.

У свою чергу комісар МПКГБ в Одеській області Ілля ТИЩЕНКО зазначив, що головним напрямком роботи у цьому регіоні є створення кінологічної служби на базі комісаріату для патрулювання спільно з працівниками ОВС України громадських місць. Результати: понад 180 спільних виходів на патрулювання з працівниками ОВС, виявлення нелегальних таксомоторних перевізників. За результатами інспекцій проведених представниками МВС України в Одеській області діяльність комісаріату МПКГБ в області визнана найкращою серед інших громадських організацій України.

***Міжнародна громадська організація «Міжнародна поліцейська корпорація громадської безпеки» була заснована наприкінці 2005 року в Києві з метою відновлення добровільних народних дружин у євро-форматі.

МПКГБ має зареєстровану в Міністерстві юстиції України власну символіку, найменування українською та англійською мовою та власну форму одягу. На підставі зареєстрованого Статуту МПКГБ має право надавати персональні спеціальні громадські звання своїм членам.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram