Київ. 29 листопада. УНІАН. Громадська організація «Допоможемо дітям», яка планує найближчим часом офіційно отримати статус всеукраїнської, організовує надання у 20 обласних центрах України соціально-правової допомоги дітям-сиротам.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві голова ГО “Допоможемо дітям”, член Міжнародного об’єднання дітей-сиріт СНД Микола КОЖУШКО.

За його словами, уже 5 років його організація працює у Дніпропетровській області, де реалізує цілий ряд програм - «Соціальна допомога», «Співучасть у долі», «Обдаровані діти», «Здоров'я», «Діти-інваліди», «За гратами - дитячі очі», «Старший брат, старша сестра» тощо.

М.КОЖУШКО наголосив, що «Допоможемо дітям» не політична, а громадська дитяча організація, робота якої має на меті привернути увагу влади до існуючих проблем сиріт в Україні і показати реальну ситуацію. Він також зазначив, що організація протягом усіх 5 років свого існування співпрацює з ЮНЕСКО, Радою Європи, ООН.

За словами М.КОЖУШКА, 19 грудня має відбутися установчий з’їзд всеукраїнської громадської дитячої організації «Допоможемо дітям».

“Буде з’їзд, ми зареєструємося, отримаємо свідоцтво всеукраїнської дитячої організації. Я впевнений, що ми це свідоцтво отримаємо і наша організація буде працювати”, - сказав він, додавши, що у Міністерство юстиції, згідно із законодавством про об’єднання громадян, уже відправлено відповідне повідомлення та отримано право на роботу по всій Україні.

Таким чином, за словами М.КОЖУШКА, проекти організації «Допоможемо дітям», буде розповсюджено у 20 областях України і значна увага буде приділятися, зокрема, питанню забезпечення сиріт житлом.

За інформацією М.КОЖУШКА, за 5 років роботи на Дніпропетровщині вдалося спільно з місцевими органами державної влади допомогти відстояти 19 квартир для дітей-сиріт.

За його словами, незалежно від політичної сили, яка приходила до влади, організація отримувала підтримку. Він висловив сподівання, що так буде й надалі. Особливу подяку він висловив партії “Україна майбутнього”.

“Я хотів би звернутися до глави держави, прем’єр-міністра України, Уповноваженого ВР з прав людини та інших організацій, щоб на першому етапі допомогли нашій організації відбутися як загальноукраїнській. Ми відбулися як обласна організація. Зараз ми переходимо в області, де будуть відкриватися дитячі громадські приймальні для дітей. У цих прийомальнях будуть працювати безкоштовно 25 юристів”, - сказав М.КОЖУШКО, додавши, що юристів забезпечує саме партія “Україна майбутнього”.

Заступник голови партії Україна майбутнього” Іван ГЕРАСИМЕНКО, зі свого боку, зазначив, що у програмі партії передбачені кроки на підтримку дитячих організацій та покращення соціального захисту.

“На сьогодні йде активно процес створення всеукраїнської організації “Допоможемо дітям”. В середині грудня буде з’їзд, який закріпить в юридичному плані створення цієї організації. Юристи, які представляють політичну партію “Україна майбутнього”, на етапі реєстрації організації всіляко допомагають здійснити цей процес. Після створення юристи будуть допомагати абсолютно усім особам, які звертатимуться до всеукраїнської організації з різного роду питань. Чи це будуть питання житла, чи соціального захисту – немає різниці”, - запевнив І.ГЕРАСИМЕНКО .

Інформацію про роботу приймалень “Допоможемо дітям” можна отримати на інтернет-порталі організації http://www.dopomozhemo.okis.ru

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram