Київ. 26 травня. УНІАН. Партія “Сильна Україна” має намір ініціювати проведення реформ в усіх суспільно важливих сферах.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив новопризначений заступник голови партії Костянтин БОНДАРЕНКО.

Він зазначив, що “Сильна Україна” – це “не партія – фан-клуб, це не партія одного гравця”. К.БОНДАРЕНКО зауважив, що зараз партія формується із самодостатніх людей і є партією однодумців.

Відео дня

За його словами, особливість партії полягає у тому, що кожна обласна організація є самодостатньою у матеріальному плані і в плані вирішення гострих питань. “Партію об`єднують не фінансові потоки чи жорстка вертикаль управління. А саме світоглядні засади, розуміння спільних завдань. Ми цінуємо творчий підхід до вирішення проблем, які носять не лише загальнодержавний, а й місцевий характер”.

Він також підкреслив, що основною метою діяльності “Сильної України” є проведення реформ. “Об’єднує нас бажання здійснювати реформи в усіх сферах життя”, – сказав К.БОНДАРЕНКО.

“Реформи – це не лише перетворення глобального характеру. Реформи – це зміни. Можна очікувати на революції, які прийдуть і змінять життя. А можна йти шляхом реформ. Перший шлях – це яскравий спалах, це вивільнення енергії, це ейфорія. Але плодами революції – як кажуть класики – користуються переважно негідники. Другий шлях – це шлях постійної і кропіткої роботи, щоденної, виснажливої. Але плодом правильно проведених реформ завжди і всюди було зростання суспільного добробуту”, - сказав К.БОНДАРЕНКО.

К.БОНДАРЕНКО зупинився на основних моментах програми партії «Сильна Україна». «Ми відійшли від формальних підходів щодо написання програми партії. Як раніше писалися програми більшості політичних сил? Потрібно надати міністерству юстиції набір стандартних документів, береться програма існуючої партії, міняються кілька пунктів, залишається стандартний набір гарних фраз – ми за демократію, соціальний розвиток, європейську інтеграцію та добробут населення. Все. На цьому партійна програма готова. От ми і маємо широкий спектр соціал-демократичних програм, програм-близнюків. Ми пішли іншим шляхом. Фахівці з різних сфер дали свої пропозиції і своє бачення окремих проблем, які лягли в основу програми партії. На разі програма проходить внутрішньопартійну дискусію. Наша програма – це і є програма суспільної підтримки курсу реформ», - зауважив К.БОНДАРЕНКО.

Ще один новий заступник голови партії Олександра КУЖЕЛЬ висловила впевненість у тому, що невдовзі партія матиме своє представництво у парламенті. Вона також зауважила, що “ми не в опозиції, але ...партія “Сильна Україна” буде дуже серйозно опонувати по кожному з напрямків”.

“Критиканством ми займатися не будемо, ми на кожну пропозицію будемо давати абсолютно чітке бачення із розрахунком і розумінням того, до чого це може привести. Це називається регуляторна політика”, – додала О.КУЖЕЛЬ.

Заступник голови партії «Сильна Україна» також наголосила на двох міфах, які існують у суспільстві. «Одразу ж після президентської кампанії мені довелося почути два міфи. По-перше, що лідер “Сильної України” Сергій ТІГІПКО перестав займатися партійним проектом і створенням політичної сили взагалі. По-друге, що після входження в Уряд рейтинг С.ТІГІПКА почав різко падати. Сьогодні ми можемо констатувати: обидва міфи не витримали випробування часом і реаліями. Партія “Сильна Україна” розбудовується. Останні соціологічні дані підтверджують, що С.ТІГІПКО є одним з небагатьох політиків, який перебуває на підйомі електоральних очікувань».

О.КУЖЕЛЬ також зупинилася на реформаторському характері партії та на першочергових завданнях по підготовці широкомасштабних реформ у економіці та соціальній сфері. “Можу запевнити, що підготовлена під керівництвом С.ТІГІПКА і за участю багатьох фахівців, об`єднаних довкола партії «Сильна Україна», програма реформ, яку згодом буде репрезентовано широкому загалу, є сміливою, відповідальною і своєчасною. І що головне – на часі, як і пакет з 10 законопроектів, який нещодавно був переданий Верховній Раді України віце-прем’єром С.ТІГІПКО. Якщо партія завжди є авангардом певних сил суспільства, то наша партія є авангардом саме реформаторських сил, тих сил, які розуміють необхідність перетворень і готові здійснювати їх на ділі”, - заявила О.КУЖЕЛЬ.