Національний інтернет-портал «УКРНЕТ» став генеральним інформаційним партнером міжнародного дитячого фестивалю «Гран Па», який відбувся в минулі вихідні в Донецьку. Балетні школи з Норвегії, Японії, Росії, Арабських Еміратів та України представили глядачам свої кращі програми: «Пер Гюнт», «Русалочка», «Магія Гарі Поттера».

Організатором фестивалю в черговий раз виступив Народний артист України Вадим Писарєв, а відкривала свято глава оргкомітету, дружина Президента України Людмила Янукович.

 «Я нескінченно рада, що це унікальне свято хореографічного мистецтва в сьомий раз проводиться в столиці Донбасу. Хочеться побажати організаторам знаходити нових друзів і сподвижників», - зізналася перша леді країни зі сцени Донецького національного академічного театру опери і балету ім. А.Б.Солов’яненка.

 

Заповнений вщент зал для глядачів раз у раз аплодував стоячи, а це означає, що для багатьох молодих танцюристів участь у фестивалі стане трампліном до вищих вершин.

«Національний інтернет-портал «УКРНЕТ» бере участь у різних благодійних, спортивних і культурних заходах. Особливу увагу ми приділяємо талановитим, творчим і обдарованим дітям, які є прикладом для наслідування своїм одноліткам. Ми вдячні нашому другу, народному артистові України Вадиму Писарєву за почесну місію знаходити і розвивати таланти, і чудово організований захід - міжнародний дитячий фестиваль «Гран Па», - сказав директор з розвитку «УКРНЕТ» Тимофій Нагорний.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram