Посольство Нігерії проводить економічний семінар в Києві «НІГЕРІЯ – КРАЇНА ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ»

17:42, 16 березня 2010
Останні події
1 0

 Пані та панове, для мене це велике задоволення сьогодні бути тут, щоб надати стислу інформацію про семінар, який наше Посольство планує провести спільно з нігерійцями із Діаспори.

 Для нашого Посольства вже стало традицією організовувати семінари кожного січня. Цього року ми вирішили провести його в цьому місяці, оскільки ми вважали за необхідне  запросити українських підприємців та деяких урядовців. Руші йною силою цього рішення є зростаюча необхідність розвитку економічних та торгових стосунків між Нігерією та Україною.  Семінар відбудеться у четвер, 18 березня 2010 року. Ми сподіваємося таким чином, надати можливість для тих, хто прагне співпрацювати з нігерійськими підприємствами, та тих, хто висловив бажання відвідати Нігерію з метою налагодження діяльності.

 Одноденний семінар на тему: «НІГЕРІЯ – КРАЇНА МОЖЛИВОСТЕЙ» має на меті також залучити перспективних інвесторів на нігерійський ринок.

 Експерти із Нігерії прибувають завтра 17-го березня для підготовки заходу. Вони дадуть відповіді та запропонують детальне професійне обговорення економічного та ділового клімату в Нігерії.

 Я, в зв’язку з цим, хочу скористатися цим форумом, щоб запросити всіх, хто звертався в Посольство стосовно можливостей Нігерії у сфері ділового співробітництва, відвідати цей захід, який буде проведений в ГОТЕЛІ «ХРЕЩАТИК», КИЇВ з 8.30год.

16.03.10

 Посол Ібрагім Пада Касай

   Конт.тел +038-044-254-58-50,51   

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter