Київ. 17 лютого. УНІАН. Генеральний директор Міжнародного дитячого центру "Артек" Борис НОВОЖИЛОВ заявляє про намір покарати через суди осіб, які торік зробили спробу заплямувати репутацію дитячої оздоровниці, втягнувши її у скандал про розбещення неповнолітніх.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в УНІАН, відповідаючи на запитання журналістів.

"Безумовно, позови до суду будуть, вони вже є... Я буду наполягати на тому, щоб винні, які виносили це не перевіряючи, були покарані... Що стосується політиків, це питання я буду доводити до кінця. Якщо треба - звільнюсь з посади і буду доводити справу в судах, через ЗМІ... Буду розповідати з документами, іменами, як це все робилося", - сказав Б.НОВОЖИЛОВ, додавши, що також має намір поінформувати і про спроби "пограбування "Артеку".

Крім того, директор “Артеку” зазначив, що в рамках розслідування справи про розбещення дітей в Криму він пройшов усі експертизи, в тому числі перевірку на "детекторі брехні", і тепер у слідства до нього питань немає.

Водночас, звертаючись до ЗМІ, Б.НОВОЖИЛОВ закликав їх укласти "мирову угоду" і забути про минулорічний скандал, більше висвітлювати роботу "Артеку", насамперед під час святкування 16 червня 85-річчя з дня його заснування.

"Я вважаю, що на сьогоднішній день немає сенсу робити судові процеси до ЗМІ - це буде ще брудніше. Я запрошую всіх, хто хоче підписати мирову угоду з "Артеком". Я також відмовлюсь від будь-яких позовів до ЗМІ. Це, думаю, стане прикладом для вирішення багатьох інших спорів", - сказав гендиректор "Артеку", висловивши сподівання, що завдяки цьому до суспільства буде донесено об’єктивну інформацію про реальний стан справ в "Артеку".

Довідка УНІАН. 13 жовтня 2009 року народний депутат від Партії регіонів Вадим КОЛЕСНІЧЕНКО заявив про факти розбещення неповнолітніх в “Артеку”.

Керівництво “Артеку”, у свою чергу, заявило, що факти розбещення дітей до центру не мають жодного відношення.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram