Жіночі політичні об’єднання закликають кандидатів у президенти визнати результати другого туру виборів

17:17, 02 лютого 2010
Останні події
1 0

Жіночі політичні об’єднання закликають кандидатів у президенти визнати результати другого туру виборів

Київ. 2 лютого. УНІАН. Учасники Всеукраїнського форуму жіночих політичних партій та громадських організацій закликають кандидатів на пост Президента України визнати результати другого туру виборів глави держави, що відбудеться 7 лютого.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомили голова Всеукраїнського політичного об`єднання “Жінки за майбутнє” Валентина ДОВЖЕНКО та лідер партії “Солідарність жінок України” Валентина ГОШОВСЬКА.

Лідери жіночих політичних об’єднань оприлюднили звернення до кандидатів у президенти та виборців з приводу виборів. Вони закликають Віктора ЯНУКОВИЧА і Юлію ТИМОШЕНКО визнати результати виборів “як беззаперечний факт народного вибору”.

“Народ України ледь животіє в умовах небаченої кризи. Досить випробувати нас на міцність маніпулюванням нашим волевиявленням, залякуванням маніфестаціями, епідеміями різних видів грипу, судовими позовами та чорним піаром на свого політичного конкурента”, - наголошується у зверненні.

За словами В.ГОШОВСЬКОЇ, Україні не потрібен Президент, який добиватиметься визнання своєї перемоги на виборах за допомогою тиску та із застосуванням силових методів.

“В гонитві за владою Ви не повинні забувати, що тільки народне волевиявлення є легітимним і буде підтримане не тільки в Україні, але й у світі”, - наголосила вона.

В.ГОШОВСЬКА також зауважила, що той, хто програє, має залишитися в історії України державним діячем, який виконає волю народу і працюватиме на свою державу.

“Від вас, кандидатів на посаду Президента України, ми вимагаємо припинити політичні чвари, дати спокій країні, а народу – можливість жити, працювати, народжувати і виховувати дітей в заможній державі...”, - йдеться у зверненні жіночих політичних об’єднань.

За словами В.ДОВЖЕНКО, жінки вважають, що влада має забезпечити проведення другого туру виборів згідно із законодавством, щоб він пройшов так само спокійно, як і перший.

Вона підкреслила, що жінки звертаються до всіх громадян України – жінок та чоловіків – обов’язково прийти на вибори і свідомо відати свій голос за того чи іншого кандидата.

У звернені до виборців, розповсюдженому на прес-конференції, також міститься заклик підтримати на виборах Президента лідера Партії регіонів В.ЯНУКОВИЧА.

“Ми закликаємо вас прийняти рішення на користь ваших батьків, матерів, дітей, онуків – обрати людину, віддану державі та людям – Віктора Федоровича ЯНУКОВИЧА, який мислить по-державницькі, діє по-державницькі. У цьому запорука нашого мирного, достойного життя, в цьому наша впевненість у кращому майбутньому”, - сказано у документі.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter