«Гуманітарний центр» представив проект «Банк часу», що дозволяє його учасникам обмінюватися товарами і послугами без грошей

15:37, 19 січня 2010
Останні події
0 0

Київ. 19 січня. УНІАН. Громадська організація «Гуманітарний центр» представила соціальний проект «Регіональна обмінна система «Банк часу», мета якого – дати можливість учасникам системи без грошей обмінюватися будь-якою продукцією чи послугами.

Презентація проекту відбулася в агентстві УНІАН.

Як розповів президент «Гуманітарного центру» Андрій КРИВОНОС, облік взаємного обміну між учасниками системи ведеться в балах, причому бали для обміну створюють самі учасники-одержувачі товарів чи послуг у процесі надання послуг чи обміну товарами.

Управління особовим рахунком відбувається через Інтернет, sms-повідомлення або за допомогою дзвінка оператору «Банку часу». Система зменшує рахунок одержувача і збільшує рахунок постачальника на суму договору, який визначається взаємною угодою учасників.

А.КРИВОНОС прогнозує, що «Банк часу» дасть змогу відновити довіру і підвищити рівень турботи членів суспільства шляхом організації взаємної доброчинної і громадської взаємодії. А також допоможе задіювати ресурси і можливості студентів, пенсіонерів, інвалідів, найменш захищених верств населення.

Реєструватися в системі можна на сайті організації www.bankvremeni.org.

Довідка УНІАН. Громадська організація «Гуманітарний центр» зареєстрована у вересні 2001 р. Мета організації – сприяння розвитку громадянського суспільства і реалізації конституційних прав і свобод громадян.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter