«Аріана» без узгодження з судновласником не могла змінити курс слідування – моряки судна

14:41, 12 січня 2010
Останні події
0 0

Київ. 12 січня. УНІАН. Без узгодження з судновласником балкер «Аріана» не міг змінити свій курс слідування.

Про це на прес-конференції в УНІАН розповіли моряки судна.

«Ми йшли рекомендованим курсом», – сказав старший помічник капітана «Аріани» Сергій ЛУПАЧОВ, відповідаючи на запитання журналістів, чи могла команда судна, намагаючись уникнути піратського захоплення, частково змінити курс проходження.

Він зазначив, що «Аріана» витримувала максимально можливу дистанцію від узбережжя, поблизу якого можна було очікувати нападу піратів. При цьому С.ЛУПАЧОВ додав, що курс слідування корабля необхідно узгоджувати з судновласником. «Без узгодження з судновласником курс міняти не можна», – сказав він.

Моряки та їхні родичі, присутні на прес-конференції, висловили подяку всім, хто допомагав звільняти моряків із полону. Зокрема, вони подякували співробітникам українських консульських служб, Міністерства закордонних справ на чолі з Петром ПОРОШЕНКОМ, працівникам Служби зовнішньої розвідки, кандидату в президенти Сергію ТІГІПКУ і депутату одеської міськради Світлані ФАБРИКАНТ.

Як повідомляв УНІАН, 10 грудня 2008 року екіпаж судна "Аріана" у складі 24 громадян України був звільнений після 8 місяців перебування в полоні у сомалійських піратів.

6 січня моряки прибули до Одеси з аеропорту міста Салала (Султанат Оман).

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter