Чотирнадцята загальнонаціональна програма «Людина року – 2009»: перші підсумки

17:01, 07 грудня 2009
0 0

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» додатково повідомляє перелік претендентів на володіння лауреатським званням «Людина року - 2009» в наступних номінаціях (подані в алфавітному порядку):

В номінації «Менеджер року» названі:
• Аскєров Шахреддін (Президент компанії «Аеростар»)
• Бойко Сергій (Президент групи компаній «Воля»)
• Коваленко Алла (Президент корпорації «Бісквіт-шоколад»)
• Платонов Олег (Президент ЗАТ «Пласке»)
• Скоцик Віталій (Генеральний директор ТОВ «Амако»)
• Сухоруков Олексій (Генеральний директор ТОВ «Тект - Капітал»)
• Чернявський Георгій (Голова ради директорів корпорації «Навігатор»)
• Чуйков Юрій (Генеральний директор «Фарлеп – Інвест»)

В номінації «Фінансист року» рейтинг очолюють:
• Гребинський Леонід (Голова правління «Індустріалбанк»)
• Гулей Анатолій (Голова правління «Ощадбанк»)
• Зінков Дмитро (Голова правління «ОТП Банк»)
• Ломакович Віталій (Голова правління «БМ Банк»)
• Мороховський Вадим (Голова правління АБ «Південний»)
• Наумов Сергій (Голова правління «Укрсиббанк»)
• Пушкарьов Вадим (Голова правління «ВТБ Банк»)
• Хливнюк Володимир (Голова правління КБ «Фінанси та кредит»).

На звання «Лідер страхового ринку року» претендують:
• Гордієнко Ігор (Голова правління «ІНГО - Україна»)
• Єфімов Юрій (Голова правління СК «Кредо Класік»)
• Загребной Вадим (Голова правління СК «Брокбізнес»)
• Мінар Владислав (Голова правління ВАТ «УСК «Дженералі Гарант»)
• Нельга Павло (Голова правління ЗАТ «СК «Українська страхова група»).
• Непочатова Лариса (Президент АСТ «Бусін»)
• Спілка Олег (Голова Наглядової Ради НАСК «Оранта»)
• Чернишов Сергій (Президент СК «ЛЕММА»)


В номінації «Національна торговельна марка року» лідирують:
• «I.UA»
• «ГАЛИЧИНА»
• «ЖИТОМИРСЬКІ ЛАСОЩІ»
• «КАПАРОЛ»
• «КОНТІ»
• «ТРИ МЕДВЕДЯ»
• «ФАРРО»

На звання «Аграрій року» претендують:
• Бахматюк Олег (Почесний Голова ТОВ «Агрохолдинг «Авангард»)
• Власов В`ячеслав (Директор ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова»)
• Гордій Микола (Директор КСП «Уманський тепличний комбінат»)
• Корост Тетяна (Голова правління ТОВ «Агрофірма «Маяк»)
• Макодзеба Микола (Директор ТОВ «Агрофірма «Світанок»)
• Таєнчук Віталій (Директор ДП "Дослідне господарство «Пасічна»)

В номінації «Журнал року» названі:
• Журнал «ArtUkraine»
• Журнал «Weekly.ua»
• Журнал «Вокруг света»
• Журнал «Всесвіт»
• Журнал «Главред»
• Журнал «Кореспондент»
• Журнал «Публичные люди»
• Журнал «Український тиждень»


В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «Людина року – 2009» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)

 


Генеральна дирекція
загальнонаціональної програми
«ЛЮДИНА РОКУ» Контактні телефони: (044) 280-98-84
(044) 280-10-93
(044) 254-47-86
т/ф.(044) 254-47-85
info@ludinaroku.com.ua www.ludinaroku.com.ua

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter