Ініціативна група торговців ПФТС ініціює позачергові збори членів цієї асоціації

14:29, 07 грудня 2009
Останні події
0 0

Київ. 7 грудня. УНІАН. Компанії – члени асоціації «Перша фондова торгова система» (ПФТС), що входять до ініціативної групи торговців ПФТС, ініціюють проведення позачергових зборів членів асоціації шляхом адресного опитування її членів.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН генеральний директор інвестиційної компанії «Фінекс-Капітал» Ігор КОГУТ.

За його словами, ініціативна група почала адресне опитування членів асоціації, щоб визначити їх реальне ставлення до поточного стану справ у ПФТС, її керівництва, а також планованого продажу біржі.

Зокрема, до опитувального листа включені такі питання: про дострокове припинення повноважень діючих членів Ради асоціації, про обрання нових членів Ради, про тимчасове відсторонення від посади діючого президента асоціації, про визначення нового розміру вступного внеску в ПФТС. На розгляд членів асоціації також виноситься вибір інвестора для фондової біржі ПФТС, зокрема, стратегічним інвестором пропонується визначити на вибір Українську міжбанківську валютну біржу (УМВБ), російські фондові біржі РТС або ММВБ.

Ініціативна група також пропонує встановити рівномірний продаж для всіх членів асоціації акцій ПФТС за фіксованою ціною 10 грн. за одну акцію.

За словами І.КОГУТА, дане опитування проводитиметься з 7 по 21 грудня поточного року, після чого ініціативна група планує добиватися реалізації його рішень. Зокрема, за словами гендиректора «Фінекс-Капіталу», ініціативна група, можливо, вимагатиме включення проголосованих питань до порядку денного загальних зборів акціонерів ПФТС, які відповідно до рішення Ради ПФТС повинні відбутися 24 грудня ц.р.

І.КОГУТ також зазначив, що у випадку, якщо дані збори проігнорують результати опитування, члени ініціативної групи залишають за собою право оспорювати його.

За словами І.КОГУТА, сьогодні дії ініціативної групи ПФТС, до якої входять 12 компаній, підтримують понад 90 компаній – членів асоціації ПФТС, 70 з яких документально засвідчили свою підтримку. На сьогодні, за його інформацією, членами асоціації ПФТС є 265 компаній.

Гендиректор «Фінекс-Капіталу» також зазначив, що рішення про проведення даного опитування зумовлене небажанням нинішнього керівництва ПФТС йти на повноцінний діалог з членами асоціації, а також погіршенням становища біржі ПФТС на ринку.

Як повідомляв УНІАН, Рада асоціації ПФТС на засіданні 25 листопада ц.р. ухвалила рішення провести загальні збори акціонерів ВАТ «Фондова біржа ПФТС» 25 грудня цього року. На зборах планується розглянути питання про залучення Московської міжбанківської валютної біржі (ММВБ) як стратегічного інвестора. Рада асоціації також ухвалила рішення винести на розгляд зборів акціонерів питання про порядок і умови продажу акцій членам асоціації. На розгляд зборів буде запропонована схема придбання акцій ПФТС з пакету, що належить асоціації, за трьома критеріями: отримання всіма членами часток пакету рівними частинами, отримання часток пропорційно розміру платежів в асоціацію і біржу і опціону за результатами участі в торгах протягом року після проведення зборів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter