Боротьба за судову владу найбільше проявиться наприкінці виборчої кампанії, прогнозує Карасьов

16:47, 04 грудня 2009
Останні події
0 0

Київ. 4 грудня. УНІАН. Боротьба за судову владу між найбільш рейтинговими учасниками виборчих перегонів найбільше проявиться наприкінці виборчої кампанії.

Таку думку сьогодні на прес-конференції в УНІАН висловив політолог Вадим КАРАСЬОВ.

“Ця виборча кампанія – ще і боротьба за судову владу. Думаю, чим ближче до кінця кампанії, вона буде проявлятися більше”, - сказав політолог. При цьому він зауважив, що “контроль за юридичними основами кампанії необхідний, щоб створити таку ситуацію, щоб було поле для маневру, щоб можна було щось переграти”.

За словами В.КАРАСЬОВА, політичні сили зараз готуються до всіляких несподіванок під час виборчого процесу, а тому їм необхідно, щоб були якісь “прогалини”. “Щоб потім можна було переграти і мати підстави, щоб сказати, що це не відповідає таким нормам, а це не відповідає таким законам”, - пояснив він.

На думку політолога, одним із яскравих свідчень таких дій стало небажання парламентаріїв цього тижня внести зміни до закону про президентські вибори. “Ні Партія регіонів, ні Блок Тимошенко не намагалися провести зміни до Закону “Про вибори Президента. Вони на цьому особливо і не наполягали”, - сказав В.КАРАСЬОВ.

На його переконання, така виборча гра спрямована на створення “умов оформлення виборів” і пов’язана “із страхами команд, оскільки ніхто не знає, що буде 17 січня, 7 лютого”. “Ну, виграє хтось один. Але, думаю, він виграє лише на п’ять років, не більше”, - зазначив політолог.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter