Редактор газети "Сільське життя" сподівається, що голова Житомирської райради, який побив його, буде покараний

15:53, 23 листопада 2009
Останні події
0 0

Київ. 23 листопада. УНІАН. Редактор газети "Сільське життя" Валерій ІВАНОВСЬКИЙ сподівається, що голова Житомирської районної ради Сергій КРУЦІЙ, який побив його у своєму кабінеті, буде покараний правоохоронними органами.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

В.ІВАНОВСЬКИЙ зазначив, що інцидент стався 9 листопада, коли він разом зі співробітниками редакції прийшов до голови райради, щоб врегулювати питання виконання фінансових обов’язків перед виданням, оскільки райрада є його співзасновником.

"E ході розмови, яка перейшла на підвищені оберти, посадовець брутально крикнув мені: "Вийди геть з кабінету!", а після відмови вискочив з-за столу, підбіг та почав випихати з кабінету. Коли це не вдалося зробити, вдарив рукою в нижню частину грудної клітки та живіт", - стверджує В.ІВАНОВСЬКИЙ, додавши при цьому, що подальшу агресію з боку посадовця вдалося припинити після втручання у конфлікт інших осіб, які були присутні в кабінеті.

За словами редактора, завдані посадовцем тілесні ушкодження засвідчені судово-медичною експертизою, справу з приводу побиття веде Богунський райвідділ міліції, а щодо перевищення владних повноважень із застосуванням сили - Богунська райпрокуратура м. Житомира.

У той же час В.ІВАНОВСЬКИЙ зазначив, що з огляду на те, що "житомирська влада мовчить з приводу цього і робить все, щоб покрити посадовця... вкрай необхідно, щоб дану справу взяли під особистий контроль генеральний прокурор та міністр внутрішніх справ України".

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter