Депутат від БЮТ просить ГПУ розслідувати зловживання із захисними масками в Дніпропетровську

15:08, 23 листопада 2009
Останні події
0 0

Народний депутат України від фракції БЮТ Володимир ПИЛИПЕНКО направив депутатський запит до генерального прокурора України Олександра МЕДВЕДЬКА із вимогою розслідувати дії організації “Громадська сила” під час епідемії грипу в Дніпропетровську.

Зокрема, в депутатському зверненні, текст якого має в своєму розпорядженні УНІАН, В.ПИЛИПЕНКО зазначає, що до нього звернулося Громадське об’єднання “ГРАД”. Об’єднання повідомило, що в Дніпропетровську під керівництвом ГО “Громадська сила”, яку очолює депутат Дніпропетровської міської ради Загід КРАСНОВ, вже два тижні триває акція з роздачі на вулицях міста громадянам захисних медичних масок”.

В.ПИЛИПЕНКО просить розслідувати джерело походження захисник масок фабричного виробництва, що роздавали представники ГО “Громадська сила”.

Як повідомляв УНІАН, 16 листопада на прес-конференції координатор ГО “Град” Андрій ДЕНИСЕНКО заявив, що “ГРАД” звинувачує депутата Дніпропетровської міської ради З.КРАСНОВА у поширенні паніки та перешкоджанні роботи аптек в умовах епідемії грипу.  “Ми вимагаємо від прем’єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО, правоохоронних органів, народних депутатів виступити у протиборство не лише із комерційними спекулянтами, а й спекулянтами політичними, які у цей складний для нашої країни час нагрівають руки на епідемії грипу в Дніпропетровську”, - наголосив А.ДЕНИСЕНКО.

Він заявив, що “у Дніпропетровську керівник депутатської більшості міської ради З.КРАСНОВ з 4 листопада розпочав масштабну, гучно розрекламовану PR-акцію, боротьби з епідемію грипу у місті”. “Він вдався до масових роздач на вулицях міста безкоштовних захисних пов’язок. За інформацією пана КРАСНОВА, його активісти роздали їх понад 100 тисяч”, - сказав представник ГО “ГРАД”, наголосивши при цьому, що “це призвело до небаченої у місті паніки і до паралізації роботи мережі аптек”.

А.ДЕНИСЕНКО наголосив, що «всі пов’язки, які роздавались активістами КРАСНОВА, вони всі були фабричного виробництва. І в нас є всі підстави стверджувати, що пан КРАСНОВ скупив ці засоби індивідуального захисту у лікарнях й державних аптеках Дніпропетровська».

За словами А.ДЕНИСЕНКА, у ці ж дні марлеві пов’язки фабричного виробництва з’явились у спекулянтів. "Мене не здивує, якщо з’ясується, що люди з штабу «Громадської сили» мають відношення до спекулянтів, що торгують у Дніпропетровську марлевими масками за завищеними цінами», - резюмував А.ДЕНИСЕНКО.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter