5 листопада 2009 року в УНІАН відбулась прес-конференція екс-заступника Голови СБУ Олександра Скіпальського, Генерал-полковника Геннадія Курдакова та Голови Всеукраїнської партії «Нова Сила» Юрія Збітнєва.

Учасники конференції  висловили занепокоєння політичною ситуацією та станом суспільства внаслідок нагнітання ситуації довкола так званої “епідемії каліфорнійського грипу”.

На думку учасників – це чітко спланована операція фармацевтичних кампаній, чиновників від Міністерства охорони здоров’я та керівництва Кабінету Міністрів України і має розцінюватись як інформаційний або медіа тероризм, що має на меті отримання надприбутків та вирішення політичних питань під час президентської виборчої кампанії.

Зокрема, екс-заступник Голови СБУ Олександр Скіпальський, відмітив, що головна провина лежить на керівництві Кабінету Міністрів України та керівництві РНБО, і, як наслідок,  непрофесійне та некомпетентне управління, що ставить під загрозу національну безпеку. О. Скіальський вважає, що тільки введення надзвичайного стану може врятувати країну від катастрофи.

Голова ВП «Нова Сила»  Ю.Збітнєв відмітив, що наступним кроком буде біологічна атака на здоров’я нації внаслідок неконтрольованого ввезення та подальшого споживання лікарських засобів та вакцин  сумнівної якості. Важко оцінити шкоду, що нанесена населенню країни за останній тиждень.  Штучно створена стресогенна ситуація потужно впливає на психіку, що в свою чергу призводить до депресії, неврозів та в подальшому переростає в тяжкі захворювання такі як гіпертонія, виразки, онкологія, послаблення імунної системи. 

Учасники конференції оприлюднили звернення до президента, голів облдерж адміністрацій та міських голів, в якому вимагають відставки керівництва МОЗ, КМУ, РНБО. Введення надзвичайного стану та відтермінування президентської кампнаії до осені 2010 року.

В зверненні зокрема відмічено наступне: “З метою запобігання зростанню злочинності, рейдерських захоплень стратегічних підприємств та безвідповідальних дій чиновництва  значну частину функцій в державному управлінні варто передати військовим та державним структурам спеціального призначення.

Головною умовою таких змін мають бути легітимність, порядок, збереження спокою та громадянського миру. Громадянський патріотизм, авторитетна влада та персональна відповідальність є базою для розвитку національного солідаризму в контексті наступних реформаторських перетворень в Україні.”

Учасники конференції вважають, що в ситуації паралічу діяльності законодавчої та виконавчої гілок влади, необхідно діяти в  інтересах нації та держави.

Прес-служба

www.zbitnev.org

e-mail: nova_syla@ukr.net

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram