Український вчений винайшов спосіб безсмертя людини на основі власної теорії будови атомного ядра

17:26, 28 жовтня 2009
Останні події
3 0

Київ. 28 жовтня. УНІАН. Український вчений, доктор медицини США Костянтин РАСІН винайшов спосіб безсмертя людини на основі власної теорії будови атомного ядра.

Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

К.РАСІН продемонстрував патент на технологію у сфері біокібернетики мозку людини, яка, за словами винахідника, дасть змогу протезувати функції окремих відділів мозку. «Добра новина, - сказав учений. - Можливо, ми ніколи не помремо. Справа в тому, що технології у сфері біокібернетики мозку дозволяють нам уже найближчим часом технічно вийти на рівень приладобудування, які дозволяють протезувати комплексні функції мозку».

Учений не виключив, що на основі цієї технології вдасться створити електронний пристрій - своєрідний «душеприймач», в який можна буде пересаджувати особу вмираючої людини. Він нагадав, що нині у двох університетах в Брістолі тривають розробки з конструювання роботів–андроїдів, яких не можна відрізнити від реальних людських тіл. Тому «можна сказати, що й тіло для цієї пересадженої особи буде», відзначив він. К.РАСІН пояснив, що це не буде подоба «зомбі», а незалежна, мисляча особа людини, мозок якої пересадили.

При цьому винахідник розповів, що ще в жовтні минулого року він розповідав про цю технологію офіційній владі України, але в його розробку ніхто не повірив, а вже в березні 2009 року японці зібрали пристрій на основі схожої технології. «Нині це вже ніхто не вважає фантастикою чи якимись казками. Це - реальність», - наголосив К.РАСІН.

За словами вченого, біокібернетика мозку людини – це абсолютно нова наука, що грунтується на розробленій ним новій теорії будови атомного ядра. Його гіпотеза кардинально відрізняється від загальноприйнятої теорії будови атома Резерфорда-Бора. Зокрема, згідно з теорією К.РАСІНА, атом складається не з протонів, нейтронів і заряджених електронів, а є цілісною субстанцією. «Реально, атомне ядро складається з потоків плазми, які рухаються з певною частотою, за певними траєкторіями, відповідно до принципу тривимірності простору», - наголосив він.

К.РАСІН нагадав, що нещодавно Харківський фізико-технічний інститут продемонстрував першу унікальну фотографію атома, яка фактично підтверджує його теорію цілісності атома.

Його теорія будови атома, за словами винахідника, відкриває якнайширші перспективи в багатьох галузях. При цьому він відзначив, що не стверджує, що вона - «істина в останній інстанції», але ця теорія має безпосереднє «відношення до реальності».

«Ця теорія дає змогу зв`язати в єдине ціле всю фізику: від простої механіки Ньютона до найскладнішої і найсучаснішої - квантової механіки», - відзначив він.

К.РАСІН сказав, що може йтися про принципово нові конструкції двигунів і принципово нові системи отримання енергії.

Учений наголосив, що впровадження цих відкриттів є питанням захисту національних пріоритетів країни, яка могла б стати лідером прогресивних технологій. «Якщо цього не робити, ми втратимо можливість нашого фізичного, особистісного, інтелектуального безсмертя, і це не жарт», - відзначив К.РАСІН.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter