Бродський балотується в кандидати, аби більше ніхто з політиків не «знімав шапок»

13:46, 20 жовтня 2009
Останні події
0 0

«Я балотуюсь у Президенти, аби отримати публічну можливість говорити людям правду про інших учасників  кампанії, аби ці вибори були принципово відмінним від виборів 2004-го чи навіть 2006 і 2007 років», - заявив Михайло Бродський.

«Пригадайте останню президентську кампанію: тоді одна сторона фальсифікувала виборчий процес, а інша зосередилася на обливанні брудом свого опонента, - сказав Бродський, додавши, - пригадую, як  я вигадав чутку про те, що Янукович в часи своєї молодості знімав шапки, і ніби то сидів саме за це. Я скористався  тим, що сам кандидат не дуже то й розповідав про свої судимості, і я вийшов в ефір радіо «Свобода» й запустив цю інформацію. Тоді вона добре розійшлася по країні, і навіть досі гуляє».

Проте Бродський вважає, що політики повинні вчитися на своїх помилках та набувати політичної культури: «Я прагну, щоб ці вибори пройшли чесно, і викриватиму всю брехню, яка йтиме проти будь-якого з кандидатів – Януковича, Тимошенко, Яценюка чи когось іншого. Я проти брудних технологій, тому ходитиму по ефірах і боротимуся з будь-якими проявами «чорнухи» і брехні».

На думку політика, в час економічної депресії суспільство повинно дізнатися, які варіанти виходу з кризи пропонують кандидати, які ТОП-10 законів готові розробити насамперед, а не які брудні технології заготували їх штаби.

Михайло Бродський стверджує, що у четвер має намір подати заяву на реєстрацію і загалом йтиме на вибори з ліберальними ідеями: «Найбільша цінність держави – це людина. Але при цьому кожен громадянин повинен чесно платити податки».

«За своїми політичними поглядами я є лібералом, і це всі знають. Так само відомо, що український виборець ще не готовий до сприйняття ліберальних ідей. Тому хочу використати цей шанс для популяризації лібералізму в Україні, - сказав Бродський. -  Але бачу свою місію ще й у тому, аби допомогти людям розібратися з симпатіями під час цієї кампанії, розповісти про дволикість провідних кандидатів. Я не гратиму на боці якогось з учасників перегонів, а щиро критикуватиму усіх. Моє кредо – «вчорашні» повинні піти, українську політику потрібно негайно обновити».

За словами політика, він має потрібні кошти для реєстрації кандидатом у Президенти. Свого часу він продав частину своїх акцій, і тепер за ці кошти вестиме кампанію. «Я вірю, що буду почутим», - сказав Михайло Бродський.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter