Гриценко заявляє, що не був і не буде технічним кандидатом на президентських виборах

15:18, 10 вересня 2009
Останні події
0 0

Київ. 10 вересня. УНІАН. Народний депутат України, голова парламентського Комітету з національної безпеки і оборони Анатолій ГРИЦЕНКО заявляє, що не був і не буде технічним кандидатом на президентських виборах.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

«Щоб припинити розмови соціологів, політологів, журналістів «технічний кандидат – не технічний кандидат». Я не технічний кандидат, таким не буду. Я не зніму своєї кандидатури на користь когось. Я пройду цей шлях до кінця. Я знаю, який він складний», - сказав А.ГРИЦЕНКО.

Водночас, коментуючи вислови окремих політичних і громадських діячів про те, «ГРИЦЕНКО - непрохідний», він зазначив, що, за логікою нинішньої влади, яка знову намагатиметься залишитись при владі, «у нас непрохідним є не окремі депутати, а весь український народ, якому не дають обирати чесних і моральних людей».

На його переконання, трьом основним політичним фігурам, які братимуть участь у президентській кампанії, «треба чітко визнати, що потенціал об’єднання вичерпаний, треба чітко визнати, що потенціал конструктиву вичерпаний».

При цьому А.ГРИЦЕНКО заявив, що громадянам України треба використовувати «нормальний метод впливу на владу, який полягає в постійному тиску і в постійному контролю за нею».

Для цього, за його словами, слід «знести цю владу законним голосуванням. Якщо це не вдасться, того мирного Майдану, який був, не буде. Буде щось інше, що не піде на користь країні».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter