У Коктебелі знову звучатиме джаз

10:18, 09 вересня 2009
Останні події
0 0

Як і щороку в знаменитій Країні Коньяків – у кримському місті Коктебель з 10 по 13 вересня відбудеться Міжнародний фестиваль джазової музики «Джаз Коктебель». Про це УНІАН повідомили в прес-службі фестивалю.

Головним подарунком для цінителів джазу стане презентація в рамках фестивалю нового проекту «Козак-джаз-рок» українського гурту Haydamaky і польського колективу Voo Voo.

Також цього року фестиваль збагатять своєю музикою петербурзька група Tequillajazz, британська група "Oi Va Voi", угорські етно-джазмени Djabe і британська зірка Courtney Pine з своїми музикантами.

У "Koktebel Jazz Festival 2009" візьмуть участь гості з Білорусі: фрік-кабаре "Срібне Весілля", Akana, CherryVata і з Росії: Rekevin, Alissidjazz, Funky Soul Band. Україну представлять Pur Pur, Тетяна БОЄВА і Play.Boyev.Band, "Всяк випадок", Vexlarsky Orchestra, Квінтет Дениса Аду, 2 Sleepy, Live, Юлія Рома і «Просто Неба Project», dj DerBastler, Sergio Mega, dj Sivash, dj. Ekspert, Live, Aquabeat, Live.

Вже традиційно, упродовж багатьох років, традиційним спонсором Джазфесту залишається Завод марочних вин і коньяків «Коктебель».

Цього року 7-річний ювілей фестивалю співпав з 130-річчям промислового виноробства в Коктебелі. «Цей рік для Заводу марочних вин і коньяків «Коктебель» став особливо знаковим. У вересні промисловому виноробству в Коктебелі виповнюється 130 років. Особливо приємно, що ми маємо таку прекрасну можливість відсвяткувати цю подію разом, у колі наших друзів і партнерів по фестивалю. А хорошу джазову музику чудово доповнить келих хорошого натурального вина», – підкреслив Олександр Гаран, голова правління ЗАТ «ЗМВК «Коктебель».

Концерти проходитимуть на двох сценах. Вхід на денні виступи – безкоштовний. Вартість квитків з 18:00 до 4:00: на 10 вересня – 60 грн., 11 вересня – 125 грн., 12 вересня – 175 грн., на всі три дні - 350 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter