Український «БТА Банк» допомагає дітям, позбавленим батьківської опіки

16:33, 01 вересня 2009
Останні події
0 0

Щороку, готуючись до 1 вересня, батьки купують шкільну форму для своїх дітей, підручники, зошити. Для того, щоб і вихованці дитячого будинку «Гніздечко» в Іванківському районі Київської області змогли підготується до нового навчального року, український «БТА Банк» перерахував фінансову допомогу на рахунок установи.

Вітчизняні банкіри – давні друзі дитячого будинку. Восени минулого року банк реконструював ґанок біля входу в будівлю. Тепер сходинки захищені від попадання крапель із даху і не покриваються крижаною кіркою взимку. Також банк оплатив переобладнання мікроавтобуса, на якому діти виїжджають на вихідні до Києва, а у разі екстреної потреби, швидко дістаються до лікарні. До новорічних свят «БТА Банк» купив і передав дітям новорічну ялинку, солодкі подарунки, м`які іграшки, розвиваючі ігри та книжки. Співробітники банку організували для дітей свято Святого Миколая, сходили з ними на дитячі спектаклі до театрів, до Національного цирку.

Приємно, що складна економічна ситуація в країні не завадила «БТА Банку» продовжити піклування про дітей, позбавлених батьківського тепла. Цього літа банк перерахував фінансову допомогу на ремонт котельної дитячого будинку, а також на літнє оздоровлення дітей перед новим навчальним роком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter