ВОЛЯ поліпшила наповнення всіх Інтернет пакетів

16:33, 01 вересня 2009
Останні події
1 0

1 вересня 2009 року, Київ. З 1 вересня,  компанія ВОЛЯ збільшила об`єм включеної інформації в Інтернет пакетах «Діалог» і «Пошук», виходячи з потреб і побажань абонентів, які обирають ці пакети. У пакеті «Діалог» об`єм збільшено до 3000 Мбайт, а в пакеті «Пошук» - до 8000 Мбайт. Інтернет пакети без обмеження швидкості «Діалог» і «Пошук» сформовані з врахуванням потреб абонентів, що використовують Інтернет для спілкування і пошуку інформації.

Раніше для всіх абонентів «Воля Бродбенд», які обрали пакети «Гра» і «Життя», компанія відмінила тарифікацію трафіку з ресурсів, розміщених в дата-центрі ВОЛЯ.

Дата-центр ВОЛЯ – один із головних учасників українського Інтернету, де зосереджено найпопулярніші портали і розважальні сервіси загальним об’ємом інформації до одного петабайту.

Нагадаємо, що пакети без обмеження швидкості «Гра» й «Життя» сформовано насамперед з урахуванням потреб абонентів, які активно використовують Інтернет для мультимедійних розваг (ігри, музика, відео тощо).

Крім суттєвого поліпшення регулярних пакетів для діючих абонентів, в серпні компанія ВОЛЯ запропонувала новим користувачам акційний пакет «Воля-Фристайл» вартістю 50 грн./міс., без обмеження швидкості й без обліку обсягу використаної інформації. Користуючись пакетом «Воля-Фристайл», абонент зможе визначити свої регулярні потреби, а компанія, у свою чергу, – максимально точно порекомендувати оптимальний за наповненням і характеристиками регулярний пакет, який буде відповідати середньому рівню споживання абонента під час дії акційних умов.

Директор із маркетингу і комунікацій компанії ВОЛЯ Андрій Мєтєльський зазначає: «Ми продовжуємо постійні опитування абонентів із метою подальшого поліпшення умов користування і привабливості пакетів послуг. Як і раніше, опитування проводяться на Порталі абонента і на зворотному боці рахунків, тому абоненти є активними учасниками процесу такого поліпшення й допомагають зробити послуги ще кращими. Ми уважно вивчаємо побажання наших користувачів високошвидкісного доступу до Інтернету і на основі цих побажань визначаємо пріоритетні напрямки розвитку послуги. Крім того, вже декілька місяців триває програма лояльності, відповідно до якої кожен абонент, який своєчасно поповнює свій рахунок, бере участь у щомісячному розіграші призів. А всі, хто підписався на пакети «Діалог», «Пошук», «Гра» та «Життя» і своєчасно поповнює свій особовий рахунок протягом року, отримують бонусний «13-й місяць» необмеженого Інтернету».

Компанія ВОЛЯ є національним українським провайдером і надає комплекс сучасних телекомунікаційних послуг: кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ до Інтернету, відео-на-замовлення, голосовий зв`язок, а також послуги найбільшого в Україні дата-центру.

Аліна Сігда

Керівник відділу PR компанії ВОЛЯ

Тел./ факс: (044) 207-70-92

info@volia.com

www.volia.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter