У Києві презентовано видання про формування у військовослужбовців здорового способу життя

18:27, 24 липня 2009
Останні події
2 0

Київ, 24 липня. УНІАН. У Києві відбулася презентація видання “Інформаційний порадник з формування прихильності до здорового способу життя і безпечної поведінки серед військовослужбовців та працівників Збройних сил і правоохоронних органів України”.

Презентація видання відбулася сьогодні в УНІАН.

“Практичний посібник розрахований на професійну підготовку особового складу відомств-партнерів. Очікується, що він стане навчальним посібником для 500 тисяч представників Збройних сил, Міністерства внутрішніх справ і Державної прикордонної служби”, - сказав керівник проекту Програми розвитку ООН “Попередження ВІЛ/СНІД серед військовослужбовців і працівників правоохоронних органів України” Влад ОСТРЯНСЬКИЙ.

За його словами, вперше такий посібник підготовлено зусиллями всіх силових структур України.

В.ОСТРЯНСЬКИЙ також повідомив, що реалізація проекту ПРООН “Попередження ВІЛ/СНІД серед військовослужбовців і працівників правоохоронних органів України” двічі продовжувалась в Україні.

“Через два місяці цей проект буде завершено. Але ми змогли досягти позитивних результатів”, - вважає він.

У свою чергу, начальник управління виховної роботи Головного управління ВВ МВС України підполковник Василь МОЛДАВЧУК додав, що за час реалізації проекту підготовлено 300 тренерів для просвітницької роботи серед військовослужбовців.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter