Електронна пошта FREEMAIL з 14 липня доступна з усіх мобільних засобів зв`язку.

Компанія «УКРНЕТ» доповнила лінійку своїх мобільних сервісів. Слідом за порталом ukr.net і http://pogoda.ukr.net/ вийшла версія FREEMAIL для мобільних браузерів. Відтепер у користувачів є можливість спілкуватися по електронній пошті завжди і всюди, навіть не маючи доступу до стаціонарного комп`ютера. Для цього достатньо вийти в Інтернет з мобільного телефону, набрати адресу www.ukr.net і увійти в свою скриньку.

«Аудиторія FREEMAIL - активні люди, які звикли тримати руку «на поштовому пульсі» і не можуть тривалий час обходитися без кореспонденції. Адже найчастіше у відпустці виникає необхідність перевірити листування і вчасно надісланий лист може врятувати положення. Або ви застрягли в пробці по дорозі на роботу, а керівництво вимагає від вас інформацію», - говорить технічний директор компанії «УКРНЕТ» Володимир ШАРУН.

Версія FREEMAIL для мобільних браузерів відрізняється простотою, високою швидкістю і відсутністю реклами. При цьому вона виконує основні функції стаціонарної версії - листи можна читати, писати, одержувати і відправляти, працювати з адресною книгою і не тільки.

Версія FREEMAIL для мобільних браузерів доступна власникам всіх засобів мобільного зв`язку: від мобільних телефонів і комунікаторів до КПК і смартфонів. Мобільний FREEMAIL дозволяє переглядати вкладені у листи графічні файли, які можна зберігати на телефон (якщо він підтримує таку функцію).

«Постійне поштове і мобільне спілкування надзвичайно важливо для сучасної людини. І ми вважаємо, що тандем FREEMAIL-мобільний телефон буде корисний всім, хто з ряду причин не може користуватися поштою зі стаціонарного комп`ютера. Відтепер наші користувачі завжди будуть на зв`язку», - резюмує Володимир ШАРУН.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram