Київ. 27 травня. УНІАН. Народний депутат України Інна БОГОСЛОВСЬКА (фракція Партії регіонів) не має наміру відмовлятися від депутатських повноважень.

Про це вона заявила на прес-конференції в УНІАН.

За словами І.БОГОСЛОВСЬКОЇ, після заяви про вихід з Партії регіонів вона навіть написала заяву про складення депутатських повноважень, але «вчора цю заяву порвала».

Вона наголосила, що зробила це після того, як побачила «той обсяг бруду, що його вилито в Інтернеті» на її адресу.

І.БОГОСЛОВСЬКА вважає, що «зараз розвиватиметься псевдоморалістична кампанія», аби змусити її скласти депутатський мандат, оскільки вона вийшла з партії.

За словами політика, вона не зробить цього доти, доки не побачить, що «ситуація заспокоїлась» і не буде здійснена «змова між частиною фракцій Партії регіонів і БЮТ».

І.БОГОСЛОВСЬКА наголошує, що зараз у фракції Партії регіонів «є дві групи з розподілу повноважень, з розподілу влади і щодо гарантій безпеки окремим сім`ям», які ведуть переговори з БЮТ про співпрацю і можливість створити коаліцію після президентських виборів.

Водночас вона підкреслила, що «у фракції і Партії регіонів дуже багато людей, які не сприймають можливості таємної змови з низкою представників БЮТ».

«Це не переговори партії в цілому, це переговори декількох частин Партії регіонів і БЮТ про розподіл країни, про розподіл сфер впливу бізнесу», - додала депутат.

І.БОГОСЛОВСЬКА наголосила, що в понеділок письмово звернеться до всіх народних депутатів, аби вони зажадали від керівництва своїх фракцій звіту про ведення переговорів, і «яку Конституцію нам хочуть ad hoc підсунути і проголосувати в залі».

Вона вважає, що «абсолютна більшість депутатського корпусу не хочуть бути використані як олов`яні солдатики в чиїхось військово-польових іграх».

І.БОГОСЛОВСЬКА наголосила, що на сьогодні лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ «до останнього тримається» і не піддається на агітацію двох груп у партії про співпрацю з БЮТ. При цьому вона додала, що «ЯНУКОВИЧА можуть дотиснути, хоча він, напевно, найбільша нині скеля на шляху такої змови в Партії регіонів».

І.БОГОСЛОВСЬКА вважає, що В.ЯНУКОВИЧ може піддатися на домовленості, «бо якщо раніше це була одна бізнес-група всередині Партії регіонів, то зараз їх дві, і вони дуже потужні».

На уточнююче запитання УНІАН, про які групи йдеться, І.БОГОСЛОВСЬКА відмовилась відповідати, наголосивши, що не хоче називати жодних прізвищ. Але при цьому вона додала, що «в середині і фракції, і президії Партії регіонів більшість людей є противниками об`єднання Партії регіонів і БЮТ, але вони мовчать».

На думку політика, якщо Партія регіонів і БЮТ все-таки домовляться між собою, це призведе до «масового виходу людей з Партії регіонів».

Як повідомляв УНІАН, 25 травня народний депутат України І.БОГОСЛОВСЬКА заявила, що припиняє членство в Партії регіонів, і оголосила про свій намір взяти участь у президентських виборах.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram