Київ. 20 травня. УНІАН. 6-7 червня на аеродромі “Чайка” відбудеться міжнародний рок-фестиваль “Чайка Open Air”.

Про це повідомив на прес-конференції в агентстві УНІАН президент 11-го міжнародного рок-фестивалю “Чайка Open Air” Ярослав БИСТРУШКІН.

За його словами, основними учасниками фестивалю від України стануть гурти “Бумбокс”, “Воплі Відоплясова”, “Брати Гадюкіни”. Нічне шоу вестимуть ді-джеї LIGHT, КОНЬ, SUHAR, TAPOLSKY, Andrey BALKONSKY у супроводі МС АЛЬОНИ.

Від Росії участь у фестивалі візьмуть “Король и шут”, “Дельфин”, “Алиса”, “Мумий Тролль”, від Греції “Septicflesh”, від США «DevilDriver”.

“Відсвяткувавши минулого року десятилітній ювілей, “Чайка Open Air” й надалі залишається основним рок-фестивалем України справді європейського рівня”, - сказав Я.БИСТРУШКІН. Він також повідомив, що цього року організатори фестивалю планують ввести таку послугу як переліт на фестиваль на гелікоптерах. За словами Я.БИСТРУШКІНА, таку послугу запропоновано для політичної та бізнес-еліти. “У нас гелікоптерів немає, але ми ввели таку послугу, тим більше, що це аеродром, і таке можна зробити. Тому будь-хто, хто має гелікоптер, заплативши 5 тис. грн., може прилетіти на фестиваль”, - сказав він.

Я.БИСТРУШКІН повідомив, що під час фестивалю планується приділити увагу молодим виконавцям. Спеціально для них буде функціонувати сцена Yang Talents, на якій ступатимуть 20 молодих гуртів. “Головна мета фестивалю - це настрій”, - додав Я.БИСТРУШКІН.

Він також повідомив, що, взявши до уваги минулорічні черги, цього разу організатори збільшать кількість проходів на фестиваль, які працюватимуть вже з 9.00. Крім того, планується збільшити кількість торгових точок та біотуалетів. За словами Я.БИСТРУШКІНА, організатори планують зробити більш професійною систему контролю за безпекою.

Акредитація для ЗМІ на фестиваль триватиме до 31 травня.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram