Закладки тепер завжди під рукою

16:32, 30 квітня 2009
Останні події
0 0

www.ukr.net зберігає закладки інтернет-користувачів безкоштовно і навічно

Деякі інтернет-користувачі зберігають посилання на інтернет-сторінки в браузере, користуючись стандартними закладками, інші записують їх у файли. Але, щоб відкрити ці закладки, потрібно заходити в Інтернет з одного і того ж комп`ютера. Адже, як правило, на роботі у нас один комп`ютер – удома, інший - в поїздці і на зустрічах - третій. Та і домашнім комп`ютером, як правило, користуються всі члени сім`ї і створюють свої закладки, що часто спричиняє плутанину.

А ось закладки на www.ukr.net доступні завжди і скрізь. Тепер користувач може зберігати свої посилання на сайти прямо в Інтернеті – на порталі www.ukr.net. І це означає, що відкрити їх може лише він сам, зайшовши в Мережу з будь-якого комп`ютера.

Уявіть ситуацію: Ви знаходите цікавий сайт, але в робочий час у вас немає можливості його досліджувати. Тому Ви додаєте його адресу в свої закладки на www.ukr.net і відкриваєте його вже удома, на особистому ПК. Або Ви вирішили змінити роботу і хочете забрати всі свої посилання з собою. Простіше простого – перенесіть їх з свого браузера на www.ukr.net.  Закладки на www.ukr.net можна сортувати по темах і зберігати в різних папках. Це зручно, якщо у вас дуже багато посилань.

Працювати із закладками на www.ukr.net дуже просто – кожна дія описується покроково. Якщо ж Ви новачок, програма-підказка пояснить Вам, з чого почати: як додавати закладки і скопіювати з браузера вже існуючі. Будь-яке питання Ви, як завжди, можете задати  адміністраторам цілодобової служби підтримки компанії «УКРНЕТ» за адресою support@ukr.net.

Джерело:ukr.net

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter