На Київщині 1-3 травня пройде молодіжний фестиваль ”Військово-патріотичний збір”

12:18, 27 квітня 2009
Останні події
0 0

Київ. 27 квітня. УНІАН. На Київщині 1-3 травня пройде молодіжний фестиваль ”Військово-патріотичний збір”.

Про це повідомили організатори проекту, що представляють всеукраїнські громадські організації “Громадянська позиція” та “Громадський рух “За майбутнє”, сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

“Проект розглядається як принципово новий молодіжний фестиваль. В ньому закладена військово-патріотична тематика. Кожний учасник зможе відчути себе військовозобов’язаним та прожити три дні на полігоні в колі однодумців. Це проект, який об’єднує”, - зазначив голова ВГО “Громадянська позиція” народний депутат Анатолій ГРИЦЕНКО, додавши, що на проведення фестивалю не витрачено жодної копійки державних бюджетних коштів.

Політик наголосив, що метою проекту, що проводиться під лозунгом: “Ми любимо Україну! Ми захищаємо Україну! Ми – за майбутнє України!”, - є об’єднання та виховання всебічно розвинених молодих людей, стимулювання підвищення суспільної активності сучасної молоді, сприяння формуванню активної життєвої позиції громадян України.

За задумом організаторів, в рамках фестивалю проводитимуться спортивні змагання, стройовий огляд, конкурс одностроїв, військові навчання, туристична та культурна програми.

Як зазначив заступник голови “Громадського руху “За майбутнє” Віталій КУСТАШ, організатори розраховували, що у фестивалі візьмуть участь близько 500 представників студентської молоді. Але, наразі, вже отримано до 800 заявок.

Молодіжний фестиваль “Військово-патріотичний збір” проходитиме 1-3 травня 2009 року поблизу станції Вишняки Фастівського району Київській області.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter