Київ, 23 квітня. УНІАН. В Інтернет-голосуванні, яке здійснює громадянський рух «Справжні кияни», за відставку Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО з посади Київського міського голови вже проголосували 5 тис. киян.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомили представники ініціативної групи громадянського руху «Справжні кияни» Гліб ЛЕШКОВ, Тетяна БЕЛЕЦЬКА, Роман ГОЛОВЕШКА, Віктор ЧЕРЕНЬКО.

«Тільки за перші два тижні в громадському референдумі за відставку ЧЕРНОВЕЦЬКОГО взяли участь 5 тисяч киян. Усі вони реєструвалися на спеціально створеному сайті www.kosmos-stop.org. Це перші результати акції, яка триватиме, щоб домогтися реальної відставки мера Києва», - сказав Г.ЛЕШКОВ.

Своєю чергою Т.БЕЛЕЦЬКА зазначила, що зараз ініціативна група починає другий етап акції. «Ми роздаватимемо листівки та інформацію киянам, спілкуватимемося з людьми, роздаватимемо анкети, оскільки не в усіх киян є доступ до Інтернету», - пояснила вона.

Організатори інтернет-голосування повідомили, що найближчим часом планується створити спеціальні моніторингові бригади, які стежитимуть за спробами підкупу киян і повідомлятимуть інформацію і дані про виявлені зловживання в ЗМІ та правоохоронні органи. «Головне наше завдання – розбудити киян, адже ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ переміг на виборах завдяки пасивності жителів столиці», - вважає Г.ЛЕШКОВ.

«Це вимушений захід, зараз ми шукаємо однодумців. Безумовно, відставка мера - це тільки перший етап. Ми хочемо конструктивності, хочемо з`ясувати, яким повинен бути мер», - додав В.ЧЕРЕНЬКО.

Як повідомляв УНІАН, Інтернет-голосування за відставку мера столиці Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО почалося 7 квітня.

Вчора, 22 квітня, сайт було заблоковано, але сьогодні робота інтернет-сторінки була відновлена.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram