Кадрові ротації в уряді можуть відбутися після 14 травня, прогнозують експерти

11:45, 15 квітня 2009
Останні події
0 0

Київ. 15 квітня. УНІАН. Політичні експерти вважають, що кадрові ротації у Кабінеті міністрів України можуть відбудуться після 14 травня, коли, за їхніми словами, уряд внесе на розгляд Верховної Ради антикризову програму своєї діяльності.

Таку думку експерти висловили сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Так, політолог Володимир ЦИБУЛЬКО вважає, що час до середини травня якраз потрібен політичним силам для того, щоб сформувати публічну думку і почати висувати кандидатури на міністерські посади, “аби повернути певну прихильність до діючої влади”.

Президент Аналітичного центру «Відкрита політика» Ігор ЖДАНОВ прогнозує, що кадидатури очільників міністерств будуть визначені до 14 травня і не в рамках існуючого формату БЮТ – НУ-НС. За його словами, такий формат - “тупиковий шлях”, бо не дасть ніякого кадрового рішення, оскільки цього рішення "там чекали вже три місяці”.

І.ЖДАНОВ також припустив, що до 14 травня у парламенті може бути створена мегакоаліція, до якої можуть увійти БЮТ, Партія регіонів, частина НУ-НС і Блок Литвина, і вже за складом нової більшості можна буде прогнозувати перспективи переформатування уряду. На думку експерта, якщо ж цього не станеться, то кадрових перестановок в уряді може взагалі не бути.

Директор Інституту Горшеніна Костянтин БОНДАРЕНКО зауважив, що усі експерти сходяться на думці, що кадрові перестановки в уряді необхідні. Проте, наголосив він, потрібен новий підхід до формування уряду, особливо його економічних міністерств, оскільки саме на цей блок покладається відповідальнсть за ситуацію в економіці країни.

Експерт переконаний, що за нинішньої ситуації в державі уряд потрібно формувати не з огляду на партійну приналежність, а враховуючи професійні якості кандидатів, які повинні бути професіоналами у своїх питаннях і здатними працювати як кризові менеджери.

“Філософія ротацій має бути направлена, перш за все, на те, щоб уряд повернув довіру до себе і політичної еліти, і всіх громадян”, - сказав К.БОНДАРЕНКО.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter