Київ. 14 квітня. УНІАН. Керівники київських комунальних кінотеатрів "Флоренція", "Братислава", "ім. Гагаріна", "ім. Шевченка", "Київська Русь", "Росія", "Лейпциг", "Ленінград" просять вищих посадових осіб держави та правоохоронних органів дати оцінку діям керівництва столичної влади щодо цих закладів.

Відповідну звернення вони оголосили сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Як зазначається у зверненні, трудові колективи кінотеатрів вкрай занепокоєні протиправними діями посадовців столиці, які "користуючись своїми посадами, задовольняють власні інтереси".

Відео дня

Зокрема, директор кінотеатру "Братислава" Марина ІВАНОВА розповіла, що 3 квітня увечері близько 30 невідомих осіб міцної статури з кийками увірвалися до приміщення кінотеатру, зламали замки до службових приміщень, викрали документацію, печатку, гроші, які призначалися на зарплату колективу, та оголосили, що всі співробітники звільнені. При цьому вона поскаржилася на дії правоохоронців, які не відреагували належним чином на цей інцидент, зокрема не встановили особи нападників.

Разом з тим, М.ІВАНОВА зазначила, що київське міське управління культури "ніяк не відреагувало" на ситуацію.

У свою чергу директор кінотеатру "Ленінград" Віра ЗАХАРАШ заявила, що отримала повідомлення від столичних чиновників, в якому міститься прохання сповістити колектив про звільнення.

Такі дії київської влади директори кінотеатрів пов’язують із спробою "забрати кінотеатр, як земельну ділянку, будівлю" і після штучного банкрутства перепрофілювати його.