КВУ закликає парламентаріїв якнайшвидше розглянути зміни до виборчого законодавства

16:55, 07 квітня 2009
Останні події
0 0

Київ. 7 квітня. УНІАН. Комітет виборців України закликає парламентаріїв якнайшвидше розглянути зміни до виборчого законодавства.

Як передає кореспондент УНІАН, про повідомив голова правління КВУ Олександр ЧЕРНЕНКО сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, зміни до виборчого законодавства більшість парламентаріїв розглядає через призму своїх вузькопартійних інтересів, а не з точки зору інтересів суспільства. “Головним критерієм політичних сил у підході до виборчої реформи є забезпечення якнайширшого представництва власних фракцій у майбутньому парламенті”, - сказав О.ЧЕРНЕНКО.

Він нагадав, що на сьогодні у ВР зареєстровано 8 законопроектів, які пропонують запровадження в Україні системи виборів народних депутатів за відкритими списками, однак їх розгляд, на думку голови КВУ, гальмується партійними лідерами.

КВУ закликає профільний комітет ВР невідкладно приступити до розгляду законопроектів щодо зміни виборчого законодавства. О.ЧЕРНЕНКО вважає, що підтримані комітетом законопроекти необхідно винести на розгляд на пленарному засіданні 14-17 квітня, оскільки після цього довго не буде пленарних засідань. “Якщо цього не станеться, то ми закликаємо народних депутатів відмовитись від канікул, поки вони не вирішать питання виборчої реформи”, – додав він.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter