У БЮТ переконані, що до президентських виборів зміни до Конституції неможливі

13:51, 03 квітня 2009
Останні події
0 0

Київ. 3 квітня. УНІАН. У фракції БЮТ переконані, що до президентських виборів неможливо завершити конституційну реформу.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив народний депутат від БЮТ Валерій ПИСАРЕНКО.

За його словами, відповідний законопроект, запропонований Президентом Віктором ЮЩЕНКОМ, не отримає підтримку не тільки фракції БЮТ, але і всього складу Верховної Ради. «Конституція, запропонована Президентом, це тонни зайвого витраченого паперу», - сказав він.

В.ПИСАРЕНКО пояснив це тим, що ті зміни, які запропоновані главою держави, не вирішують проблему двовладдя та не роблять устрій України більш демократичним. «Президентом запропонована нова система управління країною – олігархічна на чолі з Президентом та з верхньою палатою – сенатом», - сказав він.

При цьому В.ПИСАРЕНКО додав, що таким чином глава держави пропонує створити не двопалатний парламент, а два парламенти в країні, один з яких буде «сидіти і мовчати».

Крім того, В.ПИСАРЕНКО назвав недостовірною заяву про те, що начебто планується скорочення депутатського корпусу. За його словами, одна палата складатиметься з 300 народних депутатів, а палата сенату - щонайменше з 85 сенаторів. «І саме цим щонайменше 85-ти особам буде надана вся повнота влади», - сказав він.

Відповідаючи на запитання УНІАН, наскільки є імовірним, що спеціальна комісія Верховної Ради по внесенню змін до Конституції розробить узгоджений проект закону про внесення змін до Конституції, В.ПИСАРЕНКО зауважив, що якщо у парламенті не буде готовності 300-ма голосами внести зміни до Конституції, то створення спецкомісії не дасть жодних результатів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter