Київ. 5 лютого. УНІАН. Якби вибори Президента України відбулись найближчої неділі, то лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ набрав би найбільшу кількість голосів.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Національним інститутом стратегічних досліджень з 28 січня по 3 лютого, які представив сьогодні на прес-конференції в УНІАН директор цього інституту Юрій РУБАН.

За результатами дослідження, якби у найближчу неділю відбувалися вибори Президента України, то 23,2% опитаних проголосували б за В.ЯНУКОВИЧА, 12,9% – за Юлію ТИМОШЕНКО, 9,9% – за Арсенія ЯЦЕНЮКА, 8,7% – за Віктора ЮЩЕНКА, 6% – за Володимира ЛИТВИНА, 3,6% – за Петра СИМОНЕНКА, 1% – за Олександра МОРОЗА, 4,5% – за іншого кандидата, 14,4% – проти всіх, 15,8% – було важко відповісти.

Якби у найближчу неділю відбувалися вибори до Верховної Ради України, то 23,6% опитаних проголосували б за Партію регіонів (В.ЯНУКОВИЧ), 12,7% – за БЮТ (Ю.ТИМОШЕНКО), 9,6% – за Блок А.Яценюка (А.ЯЦЕНЮК), 6,4% – за Блок Литвина (В.ЛИТВИН), 5,3% – за «Нашу Україну» (В.ЮЩЕНКО), 5,4% – за КПУ (П.СИМОНЕНКО), 3,6% – за ВО «Свободу» (О.ТЯГНИБОК), 15,7% – не підтримали жодної партії (блоку), 11,1 – було важко відповісти, 6,6% – за іншу партію (блок).

Всього опитано 2012 респондентів в усіх областях України, АРК та м. Києві. Похибка вибірки становить 2,3%.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram