Київ. 20 січня. УНІАН. Близько 54% українців вважають, що краще сплачувати за газ за європейськими цінами і бути незалежними від Росії.

Як повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій РУБАН, про це свідчать дані опитування про ставлення громадян України до україно-російського газового конфлікту.

За інформацією Ю.РУБАНА, 2/3 опитаних відповіли, що українська газотранспортна система повинна належати винятково Україні, і лише 12% респондентів вважають, що Україні й Росії.

При цьому 26% опитаних вважають, що найбільше перешкоджає передачі української газотранспортної системи Росії Віктор ЮЩЕНКО, 18% – Юлія ТИМОШЕНКО і 7% – Віктор ЯНУКОВИЧ.

Опитування було проведено українською дослідницькою компанією GFK Ukraіne методом телефонного інтерв`ю. Загальна вибірка опитування становить 600 респондентів. Вибірка репрезентативна щодо телефонізованого дорослого населення України в містах з кількістю жителів більш як 50 тисяч. Максимальна можлива похибка становить 4%. Опитування проводилося впродовж 15-17 січня 2009 року.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram