У 2009 році корпорація «Еталон» планує інвестувати в розвиток виробництва близько 67 млн. грн.

16:58, 26 грудня 2008
Останні події
1 0

Київ. 26 грудня. УНІАН. У 2009 році корпорація «Еталон», що спеціалізується на виробництві пасажирських автобусів, планує інвестувати в розвиток виробництва не менше 67 млн. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в ході прес-конференції в УНІАН повідомив президент корпорації «Еталон» Володимир БУТКО.

За його словами, в 2008 році корпорація «Еталон» інвестувала в розвиток виробництва 67 млн. грн. і має намір наступного року зберегти ці обсяги інвестицій.

«Незважаючи на кризу, стояти на місці ми не збираємося. Інвестиції будуть направлені на завершення будівництва другої черги виробничих майданчиків на «Бориспільському автозаводі», розширення малярних площ і допоміжних служб на «Чернігівському автозаводі», - уточнив В.БУТКО.

Генеральний директор «Чернігівського автозаводу» (ЧАЗ) Валерій КУПЦОВ, у свою чергу, повідомив, що орієнтовні інвестиції в створення на ЧАЗ виробництва вантажних автомобілів «Подорожник» на базі шасі TATA LPT 613, становитимуть у 2009 році 2 млн. дол. «Ці кошти необхідні для будівництва складальної лінії та придбання комплектуючих. Ці 2 млн. дол. знадобляться, з урахуванням того, що самі виробничі цехи на заводі вже готові», - додав В.КУПЦОВ.

Він також зазначив, що обсяги виробництва відповідатимуть потребам ринку. «У 2009 році наше виробництво буде збалансовано зі збутом. На існуючих виробничих площах ми маємо можливість виготовляти 500 вантажних автомобілів щорічно», - сказав гендиректор ЧАЗ.

Довідка УНІАН. ЗАТ "Бориспільський автозавод", що входить до корпорації "Еталон" (м. Київ), – одне з найбільш молодих українських підприємств у галузі проектування та виробництва автотранспортних засобів. Зареєстровано в квітні 2002 року.

"Бориспільський автозавод" бере активну участь у реалізації Державної програми "Шкільний автобус", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 16 січня 2003 року.

На заводі освоєно виробництво двох моделей шкільних автобусів - особливо малого класу БАЗ-2215 "Школярик” і малого класу БАЗ-А079 "Школяр”.

Корпорація «Еталон» об`єднує 19 підприємств. До корпорації входять «Бориспільський автозавод» і «Чернігівський автозавод».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter