Тринадцята Загальнонаціональна програма «ЛЮДИНА РОКУ-2008»

18:00, 19 листопада 2008
Останні події
0 0

 19 листопада 2008 року підбиті підсумки першого етапу експертного визначення претендентів на здобуття щорічної премії загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» за вищі професійні і громадські досягнення.

Програма передбачає присудження титулу «ЛЮДИНА РОКУ» найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави  сферах професійної і громадської діяльності. 

Відповідно до проміжних підсумків експертного опитування станом на 19 листопада 2008 року визначено лідерів національних номінацій, які є найбільш реальними претендентами на здобуття лауреатських звань «ЛЮДИНА РОКУ-2008» (подаються в алфавітному порядку):

1. РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ

 АВАКОВ Арсен - Голова Харківської облдержадміністрації

 АНТИПОВ Олександр - Голова Луганської облдержадміністрації

 ДЕМЬОХІН Володимир - Голова Херсонської облради

 КМІТЬ Микола - Голова  Львівської облдержадміністрації

 КУЛІШ Володимир - Голова Чернівецької облдержадміністрації

 МОЦНИЙ Василь - Голова Кіровоградської облдержадміністрації

2. МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ

 ГРОЙСМАН Володимир - Міський голова м. Вінниця

 КОЗИРЄВ Павло - Міський голова м. Українка

 МІНАЄВ Геннадій - Міський голова м. Суми

 ОДАРИЧ Сергій - Міський голова м. Черкаси

 ПАЛІЙЧУК Микола - Міський голова м. Яремча

 САЛЬДО Володимир - Міський голова м. Херсон

 ХМЕЛЬНЮК Валерій - Міський голова м. Іллічівськ

3. ПРОМИСЛОВЕЦЬ  РОКУ

 БИКАДОРОВ Віктор - Голова Правління – Генеральний директор ХК ВАТ «Луганськтепловоз»

 БОЛДЕНКОВ Віктор - Генеральний директор СП «Інтерсплав»

 БОНДІН Юрій - Генеральний директор ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект»

 КІВА Дмитро -Генеральний конструктор АНТК ім.Антонова

 ЛАНДИК Валентин - Президент АТ «НОРД»

 МАРЧУК Ярослав - Директор ДК «Укртрансгаз»

 СВИНАРЧУК  Олег - Президент корпорації «Богдан»

4. ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ

 БОНДАР Анатолій -Голова Наглядової Ради – Президент ВАТ «Корюківська фабрика технічних паперів»

 ЄЛМАНОВ Дмитро - Президент корпорації «BM GROUP»

 ЗІНОВ`ЄВ Олексій - Директор ТОВ Науково-виробнича фірма «Дніпротехсервіс»

 ЗОХНЮК Олег - Директор ТОВ  «Перша приватна броварня»

 ІСАК Валентин - Президент Корпорації «Столиця»

 ЯЩУК Віктор - Віце-президент Корпорації «Золоті ворота»

5. ФІНАНСИСТ РОКУ

 БАРОН Петро - Голова Правління «VAB Банк»

 ВОЛКОВ Андрій - Голова Правління ЗАО «Альфа Банк» Україна

 ЛАВРЕНЧУК Володимир - Голова Правління ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»

 ЛАГУН Микола - Голова Наглядової Ради ТОВ КБ «Дельта»

 ЛОМАКОВИЧ Віталій - Голова Правління ВАТ «БМ Банк»

 ПУШКАРЬОВ Вадим -Голова Правління ВАТ «ВТБ Банк»

6. ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ

 АРЦИМОВИЧ Ігор - Голова Наглядової Ради ВАТ «Страхова компанія «НОВА»

 ГОНЧАРОВ Дмитро - Голова Наглядової Ради ЗАТ ФГ «Страхові традиції»

 ГОРДІЄНКО Ігор - Голова Правління АСК «ІНГО Україна»

 ГРИШАН Юрій - Директор ВАТ «Страхове товариство «Іллічівське»

 ТРЕТЬЯКОВА Галина - Голова Правління ЗАТ СК «ПРОСТО страхування. Життя та пенсія»

7. ІНВЕСТИЦІЯ РОКУ

 Інвестиційні проекти  компанії «EURO FINANCE LTD»

 Інвестиційні проекти компанії «REGAL PETROLIUM»

 Інвестиційні проекти ТОВ  «БАРЛІНЕК – УКРАЇНА»

 Інвестиційні проекти корпорації  «БОГДАН»

 Інвестиційні проекти групи компаній  «СМАРТ – ХОЛДИНГ»

8. АГРАРІЙ РОКУ

  БОНДАРЧУК Юрій - Голова Правління ЗАТ «Сільгосппродукт»

  ЗАЙЦЕВ Олексій -Генеральний директор ТОВ Агрофірми «Сади України»

  ЛЕНГ Євген - Генеральний директор ТОВ «Укрзернопром Агро»

  ПОПОВ Денис - Директор ТОВ «Чиста криниця»

  ЧЕРНИШЕНКО Володимир - Голова Правління ВАТ «Комбінат «Тепличний»

9. ЖУРНАЛІСТ РОКУ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗМІ

  ДАНИЛЕВИЧ Андрій -  Телеканал «Інтер»

  ДЕНИСОВ Олександр - ТРК «Україна»

  КУЛИКОВ Андрій -Телеканал «ICTV»

  МОСІЙЧУК Наталія -Телеканал «1+1»

  СТОГНІЙ Костянтин -  Телеканал «ІСТV»

  ШЕПЕЛЄВ Дмитро - Телеканал «Новий канал»

12. МИТЕЦЬ  РОКУ

  ГАМКАЛО Іван -  Народний артист України, диригент

  ЖОЛДАК-ТОБІЛЕВИЧ Андрій - Відомий театральний режисер

  МАТІОС Марія -  Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, письменниця

  МІРОШНІЧЕНКО Євгенія - Герой України, Народна артистка СРСР,  лауреат Державної премії   УРСР ім. Т. Шевченка, оперна співачка

  ПОПЛАВСЬКИЙ Михайло - Народний артист України, ректор Київського Національного університету культури і мистецтв

  СТЕФЮК Марія -  Народна артистка України та СРСР,  Лауреат Державної премії України ім.Т. Шевченка, оперна співачка

13. СПОРТСМЕН РОКУ

 БЕЗСОНОВА Ганна -Бронзова призерка Олімпійських ігор - 2008

 ДОБРИНСЬКА Наталія -Олімпійська чемпіонка Олімпійських ігор – 2008 з легкої атлетики (семиборство)

 ЛОМАЧЕНКО Василь - Олімпійський чемпіон Олімпійських ігор – 2008 з боксу (категорія до 57 кг.)

 ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА Інна -Олімпійська чемпіонка Олімпійських ігор – 2008 з веслування на байдарці (500 м.)

 ПЕТРІВ Олександр - Олімпійський чемпіон Олімпійських ігор – 2008 з кульової стрільби

 РУБАН Віктор -Олімпійський чемпіон Олімпійських ігор – 2008 зі стрільби з лука

Володарями міжнародних та спеціальних премій «ЛЮДИНА РОКУ - 2008» визначені:

· КІРКОРОВ Філіп – Народний артист України, Народний артист Росії - міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та  мистецтва;

· РЕЗНИК Ілля – Народний артист Росії– міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та  мистецтва;

· Міжнародна громадська організація «ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ РУСІ» - Почесний Президент – Народний депутат України Василь ГОРБАЛЬ - спеціальна премія «Гуманітарний проект року»;

· ЛЄБЄДЕВ Олександр – Депутат Госдуми Росії, координатор депутатської групи по зв’язкам з парламентом України - міжнародна премія «Місія доброї волі».

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» 

Контактні телефони: (044) 280-98-84,  (044) 280-10-93

                                               

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter