Київ. 7 травня. УНІАН. Народний депутат України, заступник голови фракції БЮТ Микола ТОМЕНКО вважає головною помилкою демократичних сил під час виборчої кампанії у столиці невисунення єдиного кандидата на посаду мера Києва на старті виборчої кампанії.

Таку думку він висловив на прес-конференції в УНІАН, відповідаючи на запитання журналістів, чи не вважає він помилкою рішення про проведення дострокових виборів у Києві, адже за даними опитувань чинний мер столиці Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ має найбільші шанси на перемогу.

За словами М.ТОМЕНКА, ці вибори не є помилкою.

“Кияни дуже багато що отримали під час виборчої кампанії: починаючи з працевлаштування молодих людей і закінчуючи фінансовою підтримкою тих людей, які задіяні у виборчій кампанії”, - зазначив він.

При цьому депутат додав, що завдяки виборам у Києві БЮТ “зупинив цілу низку резонансних будівництв, які б ніколи не були б зупинені, якби не було виборчої кампанії”.

Разом з тим М.ТОМЕНКО вважає, що ймовірність перемоги Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО на виборах міського голови є досить високою. “Але найбільшою небезпекою є не лише збереження при владі його команди, а те, що так звана виборча кампанія через “мережевий релігійний маркетинг” стає ефективним інструментом приведення до влади”, - сказав він.

М.ТОМЕНКО не виключив, що після перемоги на виборах мера Києва Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ та “його ідеологічний наставник Сандей АДЕЛАДЖА і команда буде готуватися до участі в президентській виборчій кампанії”. Він припустив, що “київський експеримент “мереженого релігійного маркетингу” буде апробований на всій території України для приведення Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО на посаду Президента України”.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram