Київ. 11 квітня. УНІАН. В Україні необхідно зберегти подвійне ліцензування грального бізнесу.

Про це заявив сьогодні в ході прес-конференції в УНІАН виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав ПІТЦИК.

«Що стосується грального бізнесу – однозначно, щоб були дві ліцензії. Але ліцензування необхідно впорядкувати. Ліцензування – це свого роду бізнес уряду, і там необхідно навести лад», - сказав М.ПІТЦИК, коментуючи розроблений Держкомітетом із питань підприємництва та регуляторної політики і затверджений 9 квітня законопроект, який передбачає скасування ліцензій для грального бізнесу, які видавалися місцевими органами влади.

«У нас потихеньку забирають всі ті справи, де можна якусь ще копійку органам місцевого самоврядування заробити», - сказав М.ПІТЦИК.

Як повідомляв УНІАН, пропозиція ліквідувати подвійне ліцензування грального бізнесу міститься в змінах до деяких законів України, що визначають ліцензування деяких видів господарської діяльності, схвалених на засіданні Кабінету міністрів 9 квітня.

Голова Держкомпідприємництва Костянтин ВАЩЕНКО повідомив журналістам, що пропонується залишити одну ліцензію Міністерства фінансів. При цьому він підкреслив, що при дії однієї ліцензії місцеві органи влади зможуть контролювати процес ведення бізнесу.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram