Одеський порт цього року планує інвестувати у свій розвиток 545 млн. грн.

15:47, 26 березня 2008
Останні події
0 0

Київ. 26 березня. УНІАН. Одеський морський торговий порт у 2008 році інвестує в свій розвиток 545 млн. грн.

Про це повідомив начальник порту Микола ПАВЛЮК сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

«Згідно з фінпланом, 245 млн. грн. - це наші власні інвестиції та близько 300 млн. грн. іноземних інвестицій», - сказав він.

За словами начальника порту, ці кошти буде спрямовано, в першу чергу, на будівництво нових терміналів.

М.ПАВЛЮК повідомив, що в квітні в порту буде введено в дію новий контейнерний термінал потужністю 300 тис. контейнерів (УНІАН: його будівництво триває півтора роки. Загальна його вартість, включаючи іноземні інвестиції - до 100 млн. дол.).

Крім того, він повідомив, що вже розроблена документація, і наступного тижня повинно бути затверджено будівництво нового автомобільного терміналу вартістю 65 млн. грн., який забезпечить перевалку легкового автотранспорту. «Новий бізнес, дуже вигідний», - зазначив М.ПАВЛЮК, додавши, що в основному там здійснюватиметься перевалювання транзитних вантажів, потужність терміналу становитиме до тисячі автомобілів на місяць, а будівництво займе 7 місяців. «Цього року і завершимо будівництво», - сказав М.ПАВЛЮК

Цього року, за його словами, також продовжуватиметься будівництво шляхопроводу з порту на окружну дорогу, щоб забезпечити рух транспорту в обхід Одеси, вартістю 60 млн. дол. (УНІАН: Одеський морський торговий порт розраховував завершити будівництво дороги для транспортування вантажу в обхід міста до літа 2008 року).

Крім того, інвестиції будуть спрямовані на придбання нової перевантажувальної техніки, реконструкцію складських територій, які виділені ряду стівідорних компаній, тощо.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter