Мер Сум Мінаєв звинувачує БЮТ у безпідставному намірі висловити йому недовіру

18:35, 25 березня 2008
Останні події
0 0

Київ. 25 березня. УНІАН. Мер Сум Геннадій МІНАЄВ заявляє про намір фракції БЮТ у міській раді ініціювати 26 березня розгляд питання про висловлення йому недовіру без будь-яких підстав.

Про це він повідомив журналістам на прес-конференції в УНІАН.

Він сказав, що на сьогодні «конфлікт між мером і міськрадою досяг свого апогею». За словами Г.МІНАЄВА, БЮТ, маючи більшість у міськраді, тепер будь-яким шляхом прагне обійняти посаду міського голови. «Ця політична сила добивається цілковитої влади», – сказав він. Г.МІНАЄВ нагадав, що раніше Юлія ТИМОШЕНКО заявляла, що «мер Сум, на жаль, не наш» і декларувала готовність у стислі терміни його усунути. Він зазначив, що «це, звичайно, залізобетонний аргумент», проте, на думку Г.МІНАЄВА, «тільки громада, сумчани мають вирішити, хто гідний бути мером міста».

Г.МІНАЄВ також пояснив, що у разі, якщо завтрашнє голосування з висловлення йому недовіри буде результативним, виконувати обов`язки мера буде секретар міськради, котра є лідером фракції БЮТ. Діючий мер також зазначив, що в БЮТ немає сильного кандидата на цю посаду, у зв`язку з чим, на його думку, ця політична сила всіляко затягуватиме проведення дострокових виборів, щоб її представник якомога довше залишався на посаді в.о. міського голови. Г.МІНАЄВ також додав, що в разі висловлення йому недовіри має намір ініціювати дострокові вибори сумської міськради. За його словами, відповідне подання у Верховну Раду він уже підготував.

Як відомо, всього Сумська міськрада налічує 75 депутатів, з них 39 є членами фракції БЮТ. Щоб відправити у відставку мера, необхідно 50 голосів.

[ назад ]

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter