Київ. 25 лютого. УНІАН. Голова Лутугинської районної державної адміністрації Луганської області Григорій ПРИГЕБА вимагає відставки керівника обласної держадміністрації Олександра АНТИПОВА.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Г.ПРИГЕБА заявив, що в Луганській області проводиться кадрова політика, яка повністю залежить від ідеологічних чинників і є результатом кулуарних домовленостей, а не принципів державного і господарського розвитку регіону.

За його словами, до керівного складу обладміністрації Луганської області входять лише представники Партії регіонів. «Саме на догоду партійним інтересам ці керівники сприяли призначенням на всі керівні посади в області представників Партії регіонів», - відзначив він.

При цьому Г.ПРИГЕБА звинуватив чиновників із Секретаріату Президента в тому, що вони сприяють цьому процесу. «Махрова корупція, махрові домовленості між чиновниками обласної адміністрації і чиновниками Секретаріату Президента», - сказав він.

Доказом його заяви, за словами Г.ПРИГЕБИ, стала ситуація, що склалася з його звільненням з посади голови Лутугинської РДА.

За словами Г.ПРИГЕБИ, він останній керівник місцевої адміністрації в Луганській області, не що є членом Партії регіонів, а перебуває в партії «Батьківщина».

Він повідомив, що 12 лютого цього року відбулася сесія Лутугинської районної ради, під час якої йому було висловлено недовіру. 18 лютого на президентському сайті з`явився указ про звільнення його з посади голови РДА на підставі цього рішення райради.

Г.ПРИГЕБА визнав рішення райради незаконним, оспорив його в місцевому суді і виграв справу. Голова райдержадміністації висловив подив, що саме обласна адміністрація оспорила це рішення в апеляційній інстанції. Він стверджує, що в апеляційному суді справа була розглянута з численними порушеннями, і тому свій програш він оспорив у Вищому адміністративному суді України.

Водночас він наголосив, що судитиметься з райрадою і не збирається судитися з Президентом, який підписав указ про його звільнення. Г.ПРИГЕБА не виключає, що глава держави Віктор ЮЩЕНКО взагалі не бачив цього документа.

Г.ПРИГЕБА переконаний в існуванні домовленості між чиновниками Секретаріату Президента і керівництвом Луганської області щодо кадрової політики.

«Це дискредитує Президента. Я голосував за В.ЮЩЕНКА, запитаєте, за кого голосував А.АНТИПОВ, хай він чесно скаже», - сказав Г.ПРИГЕБА.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram