Бойко заявляє про несанкціонований відбір газу «Нафтогазом»

17:29, 04 лютого 2008
Останні події
0 0

Київ. 4 лютого. УНІАН. Народний депутат від Партії регіонів, заступник голови парламентського комітету з питань ПЕК Юрій БОЙКО заявляє про несанкціонований відбір газу НАК «Нафтогаз України» з підземних сховищ газу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.БОЙКО заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

"Ми звикли до гучних заяв сьогоднішнього прем`єр-міністра пані ТИМОШЕНКО і думаємо, що основна мета цих заяв - відвернення уваги суспільства від реальної ситуації на газовому ринку, яка склалася в результаті несанкціонованого відбору газу і затримки платежів, оскільки вона розуміє, що рано чи пізно доведеться відповідати за ці дії, і необхідно відвернути увагу суспільства", - сказав він.

За словами Ю.БОЙКА, з початку нового року НАК "Нафтогаз України" не уклав договори на придбання газу і несанкціоновано відбирає газ з підземних сховищ. При цьому він додав, що сума несанкціоновано відібраного газу на сьогодні становить 2 млрд. грн.

"Сьогоднішня ситуація із несанкціонованим відбором газу, де немає договорів на постачання газу на січень, вона дуже ганебна.", – відзначив він.

Як повідомлялося, раніше Ю.БОЙКО вже заявляв, що бездоговірний відбір газу призведе до політичного скандалу. «З першого січня цього року почався бездоговірний відбір газу з газопроводів, і це дійсно буде політичний скандал для нашої країни, і я вважаю, що Президент своєчасно розглядає це питання на засіданні РНБО», - вважає Ю.БОЙКО.

У свою чергу, НАК “Нафтогаз України” заявила, що станом на 25 січня ц.р., відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів №57-р від 09.01.08 “Про затвердження прогнозного балансу надходження і розподілу природного газу на 2008 рік», здійснила всі необхідні процедури для формування балансу природного газу на січень 2008 року. Компанія впродовж січня надала СП “УкрГаз-Енерго” і ВАТ “Укрнафта” договори про закупівлю природного газу для подальшого постачання споживачам України.

У свою чергу прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО неодноразово заявляла, що наполягає на тому, що всі посередники в газових відносинах між Україною і Росією повинні бути ліквідовані. Ю.ТИМОШЕНКО переконана, що ліквідація «РосУкрЕнерго» як посередника на газовому ринку призведе до зниження ціни на газ для України.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter