Київ. 29 січня. УНІАН. Футбольний клуб «Арсенал» закликає київську владу виділити йому земельну ділянку для будівництва стадіону.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив президент клубу Вадим РАБИНОВИЧ сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, «Арсенал» одержав повідомлення про те, що клуб «Динамо» більше не може здавати йому в оренду стадіон «Динамо». В.РАБИНОВИЧ висловив сподівання, що президент ФК «Динамо» Ігор СУРКІС все ж перегляне своє рішення, але найближчим часом «Арсенал» не може розраховувати на використання газону ФК «Динамо».

Враховуючи ситуацію, що склалася, «Арсенал», за словами В.РАБИНОВИЧА, звернувся до мера Києва Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО з проханням виділити клубу ділянку землі для спорудження нового стадіону. «Ми сподіваємось, що на планеті Київ знайдеться клаптик землі для «Арсеналу», - сказав В.РАБИНОВИЧ.

Президент «Арсеналу» наголосив, що клуб готовий збудувати стадіон і всю необхідну інфраструктуру за власні кошти і потребує лише ділянки землі. Він додав, що така пропозиція є вигідною для Києва, оскільки нову арену також можна буде використовувати для проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року.

В.РАБИНОВИЧ також повідомив, що «Арсенал» починає проект з облаштування дитячих футбольних майданчиків у Києві. Він сказав, що загалом буде споруджено 840 футбольних майданчиків у дворах різних районів Києва. За словами президента «Арсеналу», за кожним умовним районом буде закріплено одного гравця команди, який зобов`язаний буде в певний час об`їжджати його і грати у футбол з дітьми на нових майданчиках.

Також В.РАБИНОВИЧ пообіцяв організувати в Києві дворовий турнір з футболу. За його словами, все це робиться для популяризації футболу і команди «Арсенал». «Переконаний, що таким чином ми виростимо нових Шевченків, Блохіних і Заварових», - сказав президент «Арсеналу».

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram