Кличко впевнений, що демократичні сили домовляться про висунення єдиної кандидатури на дострокових виборах мера Києва

13:06, 22 січня 2008
Останні події
0 0

Київ. 22 січня. УНІАН. Лідер фракції Кличка в Київраді Віталій КЛИЧКО впевнений, що демократичним силам вдасться домовитися про висунення єдиної кандидатури на посаду Київського міського голови на дострокових виборах у столиці.

Про це В.КЛИЧКО сказав сьогодні на прес-конференції в УНІАН, наголосивши, що вибори в Києві неминучі.

«Сили, що представляють владу, фактично перебувають в опозиції до киян. 7 з 10 киян не підтримують політику нинішньої влади. Опозицію ж підтримують більшість киян. І дана політична ситуація свідчить про неминучість дострокових виборів у 2008 р. мера міста і Київради. І ніякі кулуарні домовленості, навіть підкуплені земельними ресурсами, не дозволять уникнути дострокових виборів», - сказав В.КЛИЧКО.

Він прогнозує, що вибори відбутися найближчим часом. «Це залежить від багатьох ключових чинників. І я впевнений, що ці вибори відбутися цієї весни», - сказав В.КЛИЧКО.

Він підкреслив, що відмовився свого часу стати народним обранцем або бути в уряді тому, що знає про довіру киян до себе і вважає себе відповідальним за ситуацію, яка на сьогодні склалася в Києві. «Я балотуватимуся на пост голови Києва», - заявив В.КЛИЧКО.

Лідер блоку повідомив, що зараз проводить багато консультацій і переговори з різними політичними силами і, за його словами, у всіх є тверда впевненість, що має бути єдиний кандидат від демократичних сил.

«Ми всі робимо для того, щоб це вдалося. І я впевнений, що це вдасться», - сказав В.КЛИЧКО.

За його словами, також всі підтримують те, що вибори мера столиці повинні відбутися в два тури.

В.КЛИЧКО повідомив, що у нього вже є команда, щоб управляти містом, і найближчим часом він зможе оприлюднити прізвища людей, які дали згоду на співпрацю.

«У мене команда існує. Команда людей-професіоналів, що досконально розбираються в кожному напрямі київського господарства», - сказав він. При цьому В.КЛИЧКО підкреслив, що відбирав людей у свою команду за двома основними принципами – це моральні якості і професійна компетентність.

«На сьогодні я не готовий назвати їхні імена лише з однієї причини – вони дали попередню згоду, тверду згоду на участь в команді. Але на сьогодні вони працюють, як в міськадміністрації, в Кабінеті міністрів, в Адміністрації Президента. Найближчим часом я зможу повністю озвучити мою команду і людей, які очолюватимуть той чи інший напрям», - пообіцяв лідер блоку.

В.КЛИЧКО також повідомив, що першим його кроком на посаді міського голови буде повна ревізія діяльності київської влади за останні 2 роки. «І у мене є тверде переконання, що всі ті незаконні дії влади, незаконні рішення, про які багато вже дискутували в ЗМІ, про них знають в місті, будуть однозначно розглянуті. І якщо в них будуть виявлені незаконні дії, вони будуть скасовані», - заявив В.КЛИЧКО. Крім того, він вважає, що всі чиновники, які причетні до ухвалення незаконних рішень, повинні понести відповідальність за свої дії.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter