Сьогодні відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського благодійного проекту “Щасливі долоні”

15:11, 22 листопада 2007
Останні події
0 0

Сьогодні, 22 листопада, у Всесвітній день допомоги дітям, в Київському державному академічному театрі ляльок відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського благодійного проекту “Щасливі долоні”.

Про це повідомила директор Інституту творчості, ініціатор проекту Олена ПІДДУБНА на прес-конференції в УНІАН.

Вона зазначила, що впродовж декількох місяців у дитячих будинках та школах-інтернатах працювала комісія з відбору дітей 15-17 років, які виявили особливі здібності у галузі освіти, мистецтва та спорту. До складу комісії входили фахівці Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, міністерств культури та туризму, освіти, психологи та педагоги.

“Основна мета проекту - надати можливість найменш соціально захищеним дітям-сиротам максимально розкрити свої таланти та здібності”, - сказала О.ПІДДУБНА.

За її словами, фіналісти отримають можливість навчання за фахом у профільних вищих навчальних закладах України та Європи за рахунок меценатів і партнерів акції, за умови продовження діяльності за отриманим фахом в Україні. О.ПІДДУБНА повідомила, що 15 листопада 30 талановитих дітей-сиріт приїхали до Києва. Їх тижнева програма перебування в столиці України включала повне медичне обстеження з подальшою програмою лікування у разі необхідності, майстер-класи від зірок спорту та театру, митців та музикантів в інституті, яким керує О.ПІДДУБНА.

На церемонію нагородження запрошені дружина Президента України Катерина ЮЩЕНКО.

“Щасливі долоні” - Всеукраїнський благодійний проект, покликаний допомогти соціальній адаптації дітей-сиріт, сприяти їх всебічному особистому розвитку та формуванню світогляду цілісної особистості.

Присутній на прес-конференції міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор КОРЖ зазначив, що міністерство підтримує нові форми і методи роботи, які будуть допомагати державі у створенні світу, сприятливого для дитини.

За його словами, міністерство надає організаційну та фінансову допомогу у проведення цієї акції. Він також повідомив, що Президент України Віктор ЮЩЕНКО дав згоду підписати указ про оголошення 2008 року Роком національного всиновлення. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter