Система менеджменту якості ЗАТ «Рууккі Україна» підтвердила відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2000

10:42, 09 листопада 2007
Останні події
0 0

5 вересня 2007 року система менеджменту якості ЗАТ «Рууккі Україна» - провідного постачальника металоконструкцій в Україні з десятирічним досвідом, після успішного аудиту, проведеного компанією ДЕТ НОРСКЕ ВЕРІТАС, визнана відповідною міжнародному стандарту ISO 9001:2000.

Це стало підсумком виваженої «Політики якості», запровадженої у концерні Rautaruukki Oyj та спрямованої на постійне вдосконалення продукції для максимального задоволення споживачів.

Андрій Вертебний, керівник департаменту якості ЗАТ «Рууккі Україна», з впевненістю говорить про те, що сертифікація ISO стала наступною сходинкою у реалізації місії компанії - стати найбажанішим постачальником комплексних рішень на основі металу.

Запорука цьому - виконання основного принципу «Політики якості» підприємства: забезпечення споживачів якісними рішеннями, продуктами та процесами шляхом постійного поліпшення операцій на основі знання та співробітництва.

Кожен працівник ЗАТ «Рууккі Україна» повністю усвідомлює необхідність підвищення власних відповідальності та професіоналізму для задоволення попиту та підтримання довіри українських споживачів.

Оцинкована сталь з Фінляндії з полімерним покриттям, отриманим на заводі Ruukki в Антрациті, що оброблюється за уніфікованою технологією та методами якості концерну Rautaruukki Oyj на заводах в Києві та Дніпропетровську - високоякісне рішення для динамічної будівельної галузі України.

Rautaruukki постачає компоненти, системи та комплексні рішення на базі металоконструкцій для будівництва та машинобудування. Компанія пропонує широкий асортимент металевих виробів та пов’язаних з ними послуг. Вона працює в 23 країнах світу, і її персонал налічує 13 тисяч чоловік. В 2005 році торговий обіг компанії склав 3,7 мільярди євро. Акції компанії котуються на Гельсинській біржі (Rautaruukki Oyj: RTRKS). З 2004 року компанія використовує маркетингову назву Ruukki.  www.ruukki.com

Додаткова інформація:

Ruukki Ukraine,

Денисенко Катерина, директор з маркетингу

Тел.: +38 044 201 45 45

E-mail: kateryna.denysenko@ruukki.com

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter